Ieguvumi Veselībai No Zaļās Tējas

Zaļā tēja veselības ieguvumiem.Tāpēc svara zudums uzlabošana īpašības zaļās tējas vien nav pietiekami, lai tu pasūti kafiju un bezalkoholiskos dzērienus? Viens apskatīt šo gigantisko veselības ieguvumus, kas nāk no dzeršanas zaļās tējas un jūs gribēsiet atvadīties no java par labu sarakstu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

Aizsargā pret vēzi & slimībām

Zaļā tēja ir pildīta ar spēcīgu antioksidantu sauc polifenoli un catechins. Tie ir ārkārtīgi efektīva pie cīņa pret brīvajiem radikāļiem, kas ir vētraina maz toksīnus, kas ir atbildīgas par izraisot šūnu bojājumiem, slimību, novecošanās un vēzi.

Veicina veselīgu ādu & novērš grumbu

Pašu brīvo radikāļu, kas izraisa vēzi un slimības arī uzbrukt ādas šūnas un veicina grumbu un ādas plankumu veidā novecošanās pazīmes. Zaļā tēja, konstatē un pārtrauc šo brīvo radikāļu un palīdz veicināt veselīgu, gludu ādu.

Cīnās novecošanās

Kā arī cīnās novecošanās pazīmes, zaļā tēja palīdz arī ar novecošanās, kā arī ne tik acīmredzamu veidiem. Japāņu universitātes pētījums atklāja, ka dzerot vairāk nekā 2 krūzes zaļās tējas dienā samazinājusi kognitīvo traucējumu vecāka gadagājuma pacientiem likmes par 64 %. Tas ir apbrīnojami daudz, un tiešām pierāda varas zaļās tējas pret kognitīvo traucējumu, atmiņas zudums, demenci un Alcheimera slimību.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

Uzlabo garīgo fokusu

Zaļā tēja satur vieglas pakāpes kofeīnu, kas ir labvēlīga ietekme uz nervu sistēmu. Tas nav tik pārsteidzošs, pats par sevi, bet…Zaļā tēja satur arī aminoskābes L-theanine, kas ir atrodams gandrīz vienīgi augu tējas. Theanine ietekmē smadzeņu neirotransmiteru un paaugstina alfa smadzeņu viļņu darbību. Vienkāršā izteiksmē tas rada mierīgāku, tomēr vērīgāks, prāta stāvoklis.

Veicina imūno sistēmu

Runājot par theanine, Brigham un sieviešu slimnīca 2003 pētījumā konstatēts, ka theanine var palīdzēt organisma imūno sistēmu, kad cīņā pret infekcijas. Pētījumā salīdzinot kafijas pupiņu uz tēju lieto alkoholu un konstatēja, ka antibakteriālu olbaltumvielu ražošanu bija tējas dzērāji, ne vairāk kā piecas reizes augstāks indikatoru spēcīgāku imūnās atbildes reakcijas.

Citā pētījumā, kas publicēts 2005. gada novembrī jautājums par pretvīrusu pētniecības konstatēja, ka viens no catechin antixoidants zaļā tēja (EGCG) dramatiski inhibē gripas vīrusu replikāciju. Yep, tas nozīmē, ka zaļā tēja cīnās pret kopējo gripu pārāk.

Veicina mutes dobuma veselību

Pētniekiem Ilinoisas universitāte Čikāgā konstatēts, polifenoli, zaļā tēja inhibē baktērijas, kas izraisa slikta elpa izaugsmi. Šie antibakteriālās īpašības arī palīdzēt zobi un smaganas. Patiesībā japāņu University konstatēja, ka regulārs patēriņš tējas nostiprināja dalībnieka zobi un palīdzēja novērst zobu mazināties.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

Citas priekšrocības, izmantojot zaļās tējas

Sāk iegūt priekšstatu par apbrīnojamo veselības ieguvumiem no zaļās tējas? Tur ir daudz vairāk too. Šeit ir dažas lietas, ka zaļā tēja var darīt mums nav minēts līdz šim:

 • Cīņas Reimatoīdais artrīts
 • Cīņas infekcija
 • Zemāks stresa
 • Aizsargā pret sirds slimībām
 • Aizkavētu aterosklerozes
 • Veidot kaulu blīvums
 • Samazina risku sirdslēkmes
 • Reģenerācijas ātrums pēc sirdslēkmes
 • Aizsargā no smadzeņu bojājumiem
 • Pazemina asinsspiedienu
 • Pasargā nieres
 • Aizsargā aknas
 • Palielina izturību
 • Aizsargā pret cukura diabētu

Mēs galu šī lapa ar vienu no mūsu mīļākie zaļā tēja pētījumi. Pētījumā, kas sākās 1994. gadā Japānā, sekoja 40,530 pieaugušie līdz 11 gadiem. Konstatēts, ka sievietēm, kas dzer 5 vai vairāk krūzes zaļās tējas dienā bija 23 % zemāks risks nomirt no jebkura iemesla dēļ! Ja tā nav motivācija sākt dzert zaļo tēju, mēs nezinām, kas ir.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos TavaTea no oficiālā mājas lapa

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *