» » Gücünü Artırmak Için En Iyi Anabolik Steroidler

Gücünü Artırmak Için En Iyi Anabolik Steroidler

Gücünü artırmak için en iyi anabolik steroidler genellikle en androjenik. Bu androjenik ilaçlar genellikle kas kasılması, en güçlü sinir modülatörler olduğu gerçeği ile ilgisi yoktur. Bunun ne anlama geldiğini Anabolik steroidlerin androjenik bileşen kas sözleşme nöronlar uyarıcı bir yolu olması.

Sinir büyüme faktörü denilen madde ve androjenik ilaçlar bu maddelerin teşvik. Bu maddelerin üretimi gerçekleştiği artar ve onlar sinir kas sözleşme için söylemek yeteneği duyarlı. Bu, çağrı biomechanists ve geçmiş “ artmış nöromüsküler verimlilik ”. Temel olarak, androjenik uyuşturucu kullanırken, sinirlerinizi daha iyi olmak (sinir büyüme faktörleri tarafından uyarılır) onlar innervate kas lifleri sözleşme için daha doğru ve güçlü bir yeteneği olması. Neredeyse anlık olarak daha güçlü!

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Gücünü artırmak için en iyi anabolik steroidler

Gücünü Artırmak Için En Iyi Anabolik SteroidlerTayland d-bols bir avuç sonraki göğüs güne daha önce almak deneyin ve daha iyi bir sıra sıkıştırma egzersiz yok söyle. Testosteron süspansiyon için de aynı şey geçerli. İlacın hızlı asimilasyon sisteme hızla alır ve kas lifi sözleşme için motor nöronlar'ın yeteneğini artırır.

Sen-si olmak içinde senin sistem, büyük etkiler daha hızlı hareket androjen. Bu olduğunda gerçekten üzülüyorum “ juiced ”. Ayrıca güzel azgın hissedebilirsiniz. Evcil hayvan içeren düşünülemez korku hikayeleri duydum! Şaka değil, Westchester juicebags olan fındık!

Nasıl bazı benzerlikler androjenik anabolics sinirler üzerinde çalışmaya ve nasıl uyarıcı ilaçlar sinirleri üzerinde çalışmaya. Ben asla şahsen çok eğlence ilaçlar ile medaled ama birkaç satır burundan enfiye şeklinde çekmek ve altında ağır bir bar almak ve o kan emiciyi basmak gibi bir uyarıcı bir ağır doz alarak hayal edebiliyorum. Büyük tezgah. Sorun şu ki büyük kalp krizi de. Bunu sadece sinir kas kasılması üstünde (nöromusküler) uyarma noktasında gösteren yapmak.

Yalnız Anabolik steroidlerin sistemik ve kalp-damar hasarı ve eğlence uyuşturucu neden uyarılması neden olmaz. Ama kokain daha temiz bir örnek-cekti var olmak efedrin. Efedrin rush biliyorsun. Eğer senin iş önce efedrin iyi bir doz almak neredeyse daha güçlü olması garantilidir. Bu hala tutan nöromüsküler uyarma nörotransmitter ve modülatörler üzerinden arkasındaki nedeni.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Tamam, gücü artırmak için en iyi ilaç nedir?

  • Testosteron süspansiyon
  • Testosteron propiyonat
  • Dianabol
  • Anadrol
  • Trenbolone
Yukarıdaki genellemelere ilaçlardır. Bütün testosteron trenbolone her türlü olacak gibi de gücünü artırmak için çalışır. Ancak, biz yukarıda belirtildiği bir tema ile koruma: var aktif sisteminizde herhangi bir zamanda daha yüksek artış sinir stimülasyonu ve sonraki gücü yüksek androjenik ilaç düzeyini. İlgili ilaçların daha uzun oyunculuk sürümlerini ve hemen androjen Rush bu kadar güç kadar yavaş bir yapıyı göreceksiniz.

Dianabol ve süspansiyon bir acele acele için en iyisidir. Methyltestosterone da öyle ama ağır toksik ve iyi bir seçim anabolik değil. Ayrıca birkaç Reforvit-B mililitre içecek veya bazı zemin finaplix granül snort … etkilerinin androstenedion sprey Olimpiyatları'nda kullandığı Alman yüzme takımı olağanüstü de işe yarar gibi-Ayy … bu bilgi sadece, ama Vay, bu eğlenceli elde hatırlıyor musun!?

Evet, yine de en iyi genel gücü arttırmak için testosteron, trenbolone dianabol, anadrol ve kreatin saklama ve sentez, anavar yoluyla uyuşturucu. Anavar gücü bu bölümde açıklanan alanındakiyle aynı mekanizmalar tarafından teşvik değil. Sadece kayda değer gerçekten güç kazancı (Eğer yeterli dozda; daha--dan 20-25 mg/gün) fazla anabolics daha iyi yardım çünkü.

Benim en sevdiğim öncesi egzersiz rush yığını 50mg efedrin, 400mg kafein ve 3-5 Tayland dianabol olduğunu. Kendimi ama amino asit L-tirozin stimualte sinir ateş ve acil güç kazancı için kendi mekanizması tarafından işe almak için (bunun için en az 2, daha fazla 4 gram sen gerekir). Aç karna (RedBull gibi) bazı KARBONLAŞMAYI eklemek, ve tüm karışımı içine senin sistem çok hızlı alır emin olun. Evet, bunu hayal ettim bir kez, ben..... … asla gerçekten başardı. De oldukça genç ve fiziksel/Fizyoloji olabilir, ancak ilaç/vücut geliştirme manyak saplantı hatırlıyorum – hiçbir kardiyovasküler risk faktörleri (yüksek tansiyon, kolesterol, Tıkanmış arterlerin, vb) vardır.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız