» » Geriausias Anaboliniai Steroidai Padidinti Stiprumas

Geriausias Anaboliniai Steroidai Padidinti Stiprumas

Geriausias anaboliniai steroidai padidinti stiprumas dažniausiai yra labiausiai androgeninį. Tai turi daryti su tuo, kad androgeninį vaistai yra paprastai labiausiai stiprus neuronų moduliatoriai raumenų susitraukimo. Ką tai reiškia, kad androgeninio komponento, anaboliniai steroidai turi skatinti neuronų būdas sudaryti sutartis raumenų.

Yra medžiagų, vadinamų nervų augimo faktoriai ir androgeninį narkotikų skatinti šių medžiagų. Kai tai atsitinka šių medžiagų gamybą, didina ir jos jautrumą nervus sugebėjimo papasakoti raumenys sudaryti sutartis. Biomechanists ir fiziologai vadiname tai, “ padidėjo Nervo-raumens efektyvumo ”. Iš esmės, naudojant androgeninį narkotikų, savo nervus tapti geresnės (yra stimuliuojama nervų augimo faktoriai), kad daugiau tikslios ir stiprus gebėjimas sutartis raumenų skaidulų, kurios jie juntamieji. Jūs esate beveik akimirksniu stipresnis!

Spauskite čia Norėdami pirkti steroidai iš oficiali svetainė

Geriausias anaboliniai steroidai padidinti stiprumas

Geriausias Anaboliniai Steroidai Padidinti StiprumasPamėginkite perimti sauja Tailandas d-bols prieš jūsų krūtinės rytdienos ir pasakyti, kad jūs neturite geriau štangos treniruotės. Tas pats pasakytina ir testosterono suspensija. Greitai asimiliacijos vaisto patenka į sistemą greitai ir padidina motorinių neuronų gebėjimas sutartis raumens skaidulų.

Daugiau greitai veikiantis androgenų turite savo sistemą, tuo daugiau įtakos. Tai yra, kai jūs tikrai manote “ juiced iki ”. Jūs taip pat gali jaustis labai raguotas. Aš girdėjau neįsivaizduojamas siaubo istorijas su augintiniai! Ne juokai, Westchester juicebags yra riešutų!

Yra panašūs į kaip androgeninį anabolics darbams nervus ir kaip stimulatory narkotikų darbo dėl nervų. Aš jau niekada asmeniškai medaled su kūno sudėjimas daug, bet jūs galite įsivaizduoti, atsižvelgiant laukia didelės dozės stimuliatorius kaip knarkiate keletą eilučių ir tada gauti po sunkiųjų juosta ir paspausdami kad gyvis. Didelis, didelis stende. Problema, didelis, didelis širdies priepuolis per. Ne tai, tik iliustruoja taškas, nervų (nervų) Sužadinimo dėl raumenų susitraukimas.

Anaboliniai steroidai vien neturi sukelti sisteminės ir širdies ir kraujagyslių žalos ir stimuliacijos, kad kūno sudėjimas sukelti. Bet yra švaresnis pavyzdys nei kokaino būtų efedrino. Jūs žinote, Efedrinas skubėti. Esate beveik garantuoti, kad būtų didesnis, jei išgėrėte efedrino gerą dozę iki treniruotės. Priežastis už tai vis dar turi nervų sužadinimo neurotransmiterių ir moduliatoriai.

Spauskite čia Norėdami pirkti steroidai iš oficiali svetainė
Gerai, Taigi, kas yra geriausias narkotikų padidinti stiprumas?

  • Testosterono suspensija
  • Testosterono propionatas
  • Dianabol
  • Anadrol
  • Tren
Pirmiau vaistai yra apibendrinimai. Visi testosterono dirbs gerai didėja jėga, nes bus visų rūšių Tren. Tačiau, turint mes jau aukščiau minėta tema: kuo didesnis yra aktyvus jūsų sistemos bet kuriuo metu, tuo didesnis neuronų stimuliacija ir vėliau stiprumas padidėjo androgeninį narkotikų lygis. Jūs pastebėsite lėčiau sukurti iki stiprumo su ilgiau veikiantis versijos į atitinkamas su narkotikais ir ne tiek iš karto androgenų skubėti.

Nedelsiant skubėti, dianabol ir sustabdymas yra geriausias. Taigi methyltestosterone bet tai labai toksiškos ir negali gerai anaboliniai pasirinkimo. Taip pat galima gerti porą mililitrų Reforvit-B arba purkštelėti kai žemės finaplix granulės … į nosį androstenedione purškimo kaip Vokietijos plaukti komanda naudoti olimpinėse žaidynėse veiks įspūdingai gerai-Oi … prisiminti tai tik informacijai, tačiau Oho, galima tai gauti smagu!?

taip, taigi vis tiek geriausias narkotikų paprastai padidinti stiprumas yra testosterono, dianabol, anadrol, trenbolono ir kaip kreatino saugojimo ir sintezė, anavar. Anavar ne skatinti stiprumo pačius mechanizmus kaip tas, kurios aprašytos šiame skyriuje. Tai tik verta paminėti, nes jis, iš tiesų pagalbos jėgos padidėjimas geriau nei daugelis kitų anabolics (jei imtis pakankamai dozės; daugiau kaip 20-25mg per dieną).

Mano mėgstamiausia pasirengimo treniruotės skubėti rietuvė yra 50 mg efedrino, 400 mg kofeino ir 3-5 Tailandas dianabol. Kad gauti prieš save bet amino rūgšties L-tirozinas dirbs savo mechanizmas stimualte neuronų šaudymo ir nedelsiant jėgos padidėjimas (apie tai jums reikia bent 2, ne daugiau kaip 4 gramai). Įsitikinkite, kad turite esant tuščiam skrandžiui, įtraukti kai kurie karbonatų (pvz., Red Bull), ir visai mišinys patenka į jūsų sistema daug greičiau. taip, aš svajojo tai vieną kartą, aš Umm … niekada iš tikrųjų padarė. Taip pat, Atminkite, aš esu gana jaunas ir nors aš gali būti kūno sudėjimą/fiziologija, narkotikų/Kultūrizmas apsėstas maniakas – turėti jokių širdies ir kraujagyslių rizikos veiksnių (aukštas kraujo spaudimas, cholesterolio, užsikemša arterijos, ir tt).

Spauskite čia Norėdami pirkti steroidai iš oficiali svetainė