Ei Kollageeni Täiendab Tööd?

Kollageeni toidulisandeid võib võtta võidelda selle valgu vähenenud tootmisega seotud terviseprobleeme, kuid neid toidulisandeid efektiivsust on vaieldav küsimus. Liikuge alla, et selgitada välja tõde, nendest täiendused.

Kollageen on kiuline scleroprotein sidekoelised moodustised, mis toetavad kõik koed ja rakud organismis, sealhulgas nahk, juuksed, küüned, luu, lihased, kõõlused jne. Koos keratiinkiud ja elastiini, kollageeni säilitab naha elastsust ja muudab tunduvad pehmed, tihe ja nõtke. Samuti mängib olulist rolli luude tervist ja tugevdab veresooni ja kõhre.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Kollageeni toidulisandeid vajadust

Kollageeni aeglustab vanusest, mis põhjustab naha kaotab oma elastsuse. See tekitab kortse ja kaunid jooned välimus.

Kollageeni toidulisandeid, mis tulevad tablette, süste või vedeliku kujul, luban, et kompenseerida vanusega seotud vähendamise kollageeni tootmist. Need täiendused on üldiselt loomad nagu lehm, kana või sigade kudedest valmistatud.

Ei kollageeni täiendab tööd?

Otse kosmeetiline kirurgia põletada kirurgia, haava kirurgia, luud, rekonstrueerimine on mitmete meditsiiniliste ja tööstuslikuks otstarbeks neid toidulisandeid. ‘ Toimivad? “on siiski vaieldav küsimus küll. Enamik neid toidulisandeid tõhusust on veel tõestamist.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Kollageeni toidulisandeid nahk Care

On väidetud, et need toidulisandid aitavad aeglustada vananemist protsessi poolt taastamisest organismis kollageeni taset ja seeläbi aidata säilitada nooruslikku välimust.

Paljud uuringud on näidanud, et nad ei anna soovitud tulemust, eriti kui neid kasutatakse tasakaalustades naha vananemise mõju. See on ilmselt, sest kollageeni molekulid on nii suur keeruline molekulaarne struktuur, et nad ei saa imenduda meie naha.

Isegi kui nad on imendunud, probleemid tekivad nende samastamine on toodetud meie keha loomulikku kollageeni. Paljud inimesed on arvamusel, nagu funktsionaalne keratiinkiud ja Nano-Lipobelle võivad aidata stimuleerida kollageeni tootmist. Seega on selliste ainete programmi rohkem efektiivsust vähendada kortse ja kaunid jooned võrreldes kollageeni toidulisandeid.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

Kollageeni toidulisandeid ühine probleem

Kollageen on arvatavasti anda vabastus jäikus ja valu liigestes. See soodustab kiiremat paranemist haavad ja pisaraid. Inimesed kannatavad artriit ja Osteoartroos võib kasu võttes kollageeni pillid.

Inimesed artriit ja degeneratiivsete artriit on teatatud kasu neid toidulisandeid. Olulist vähenemist liigesevalu ja suurem liikuvus on kogenud paljud üksikisikud pärast seda täiendab. Need täiendused on osutunud tõhusalt vähendada liigesepõletik, reumatoidartriit seostatud.

Teine oluline kasu on tugevdada veresooni ja seeläbi parandab vereringet. Mõned loomadega tehtud katsetest on juhtinud tähelepanu sellele, et need toidulisandid võivad olla kasulikud samuti osteoporoosi ravi.

Kuna need täiendused on valmistatud kudesid lehmad, sead ja kana ning võib sisaldada ka pärmi, karpide, nisu, gluteeni, sojat jne, peaksid inimesed, kellel allergia nende toiduainete piisavalt hoolikalt võtta. Niisiis, enne mis tahes täiendused, alati nõu ekspertide tervishoiu arst teada erinevaid aspekte nagu kasu, kõrvalmõjud jne.

Nii, põhimõtteliselt on ühehäälne seisukoht seoses neid toidulisandeid utiliit. Need toimivad ainult for geriatric haigused või on nad sama tõhusad nahahooldussüsteemi? Enamik eksperte on arvamusel, et kollageeni toidulisandeid võib olla kasulik neile, kes kannatavad ühiseid probleeme, kuid anti vananemist täiendab ei jõustu.

Pigem on anti vananemist dermatoloogilised tooted, mis sisaldavad teatavaid looduslikke aineid, nagu Keratiin tõendab kasulikum, kui nad stimuleerivad organismi loomulikku kollageeni tootmist. C-vitamiin on võime suurendada loomulikku kollageeni tootmist. Samamoodi, lüsiin, asendamatute aminohapete sisaldus aitab selles osas.

Vajuta siia osta kollageeni täiendus

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *