Chlorogenová Kyselina V Zelenej Kávy Fazule Extrakt

Získané zo surového nepražených zelené kávové zrná Robusta odrody (Coffea canephora robusta), zelenej kávy fazule extrakt má unikátny rastlinná zloženie, ktoré boli študované podrobne. Prostredníctvom výskumu, ktoré boli získané od zvierat a ľudské štúdie, vedci zistili, že je látka aktívne polyfenolov v surové nepražených kávových zŕn nazýva chlorogenová kyselina.

Jeho hlavnou funkciou je pôsobiť ako silný antioxidant, ktorý môže neutralizovať voľné kyslíkové radikály a hydroxylové radikály v tele zabrániť poškodeniu buniek, poškodenie tkaniva a poškodenie životne dôležitých orgánov.

Antioxidačné silu je skutočne oveľa vyššia ako zelený čaj extrakt a extrakt z hroznových jadier. Však chlorogenová kyselina nie je len aktívne zložky v zelenej kávový extrakt. To tiež obsahuje caffeic kyselinu, ktorá má tiež silné antioxidačné silu.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávového extraktu

Čo je chlorogenová kyselina?

Chlorogenová kyselín sú prítomné v širokej škále potravín, ako sú čerešne, jablká, kivi, artičoky, vajce rastliny a slivky. Však hlavným zdrojom chlorogenová kyselina sa nachádza v zelenej kávy fazule. Chlorogenová kyselina je extrahovaný z surové zelené kávové zrná na výrobu bio-dostupný rastlín koncentrát, ktorý zachováva jedinečnú identitu a charakteristika kávy fazule s cieľom získať najväčší úžitok z neho.

Avšak, proces extrakcie odstraňuje obsah kofeínu z kávových zŕn. Preto čistý zelený kávový extrakt obsahuje minimálnu úroveň obsahu kofeínu v približne 20 mg na porciu, ktorý nebude spôsobovať nervozitu a nervozita ako tradičné šálka kávy by.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávového extraktu

Má čisté zelené Kávové bôby extrakt pomôže pri chudnutí?

Zelená kávový extrakt tiež boli nájdené na pomoc ľudí stratiť významné množstvo váhy. Kombinácia nedostatok cvičenia, pomalý metabolizmus a zlá strava, ktorá chýba výživy, ktorý sa nachádza v Surové ovocie a zeleniny sú všetky faktory, ktoré prispeli k nárastu telesnej hmotnosti. Mnoho ľudí, ktorí trpia obezitou majú vysoké riziko infarktu ťahy, krvné zrazeniny, aterosklerózy, diabetes typu 2, vysoký krvný tlak, ischemickej choroby srdca, ochorenia srdca a dokonca aj rakovinu.

S výkonom zelená kávový extrakt, vaše telo bude schopný Zrýchlite svoj metabolizmus, zabrániť kalórií a tuku vstrebáva a spáliť predtým uložený tuk v tele bez zmeny vašich návykov diéty alebo cvičenia. To je možné vďaka účinok extraktu čisté zelené Kávové bôby na glukózu. Glukóza je potrebných pre telo energiu. Aktívne zložky v zelenej káve extrakt skutočne vypne v pečeni proces uvoľnenia glukózy do krvného riečišťa spôsobiť telo spáliť uložený tuk namiesto glukózy a použiť ho ako energia na pohonné hmoty tela.

Okrem toho, že silný antioxidant a chudnutie doplnok, to bol bol tiež k záveru, že kávový extrakt bolo preukázané, že pomáhajú znižovať vysoký krvný tlak, regulovať hladinu cukru, prevenciu cukrovky typu 2, nižšie riziko pre srdce súvisiace problémy, a dokonca pomáha minimalizovať riziko vzniku rakoviny. Všetky tieto blahodarné účinky tejto zelenej kávy fazule extrakt má na naše zdravie, je doplnok, ktorý je rozhodne stojí hľadá do.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávového extraktu

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *