» » Chlorogenic Rūgštis, žalios Kavos Pupelių Ekstraktas

Chlorogenic Rūgštis, žalios Kavos Pupelių Ekstraktas

Chlorogenic Rūgštis, žalios Kavos Pupelių EkstraktasGautas iš žalio neskrudinto žalios kavos pupelių Robusta veislės (Kavamedis canephora robusta), žalios kavos pupelių ekstraktas turi unikalių augalų kompozicija, kurios buvo tiriamas labai išsamiai. Naudojant mokslinių tyrimų, kad buvo surinkta iš gyvūnų ir žmonių tyrimai, mokslininkai nustatė, kad žalias neskrudinta kava yra aktyvus polifenolių medžiaga vadinama chlorogenic rūgštimi.

Jos pagrindinė funkcija yra veikia kaip stiprus antioksidantas, kuris gali neutralizuoti Laisvas Deguonies radikalų ir hidroksilo radikalus organizme užkirsti kelią ląstelių žalai, audinių ir gyvybiškai svarbių organų sužalojimas.

Antioksidantų galia yra iš tikrųjų daug aukštesnis nei žaliosios arbatos ekstrakto ir vynuogių sėklų ekstraktas. Tačiau, chlorogenic rūgštis yra ne tik veiklioji medžiaga žalios kavos ekstrakte. Jis taip pat yra caffeic rūgštis, kuri taip pat turi stiprių antioksidantų galia.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas

Kas yra Chlorogenic rūgštis?

Chlorogenic rūgštys yra įvairių maisto produktų, tokių kaip vyšnių, obuolių, kivi vaisiai, artišokai, kiaušinių augalai ir slyvos. Tačiau, chlorogenic rūgšties pagrindinis šaltinis randamas žalios kavos pupelės. Chlorogenic rūgštis yra išgaunamas iš žalios žalios kavos pupelės gaminti biologiškai įsisavinami augalų koncentratas, kuris išlaiko unikalią tapatybę ir charakteristikos kavos pupelės įmonėje siekiant gauti daugiausia naudos iš jo.

Tačiau, ekstrahavimo procese pašalina daug kofeino kiekis iš kavos pupelių. Todėl grynai žalios kavos ekstraktas yra minimalus lygis kofeino kiekis sudaro maždaug 20 mg / patiekiami kuri nesukels nervingumas ir Zdenerwowanie kaip tradicinės kavos puodelio būtų.

Chlorogenic Rūgštis, žalios Kavos Pupelių Ekstraktas

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas

Nėra grynai žalios kavos pupelių ekstraktas padeda su svorio netekimas?

Žalios kavos ekstraktas taip pat buvo nustatyta, kad padėti žmonėms prarasti daug svorio. Trūksta, lėtą medžiagų apykaitą, ir prasta mityba, kad trūksta mityba, kad yra šviežių vaisių ir daržovių derinys yra visus veiksnius, kurie prisideda prie svorio padidėjimas. Daug žmonių, kurie kenčia nuo nutukimo taip pat yra didelė rizika, širdies priepuolių, smūgių, kraujo krešulių, aterosklerozės, 2 tipo cukrinis diabetas, aukštas kraujo spaudimas, vainikinių arterijų liga, širdies ligų ir net vėžį.

Su žalios kavos ekstraktas galia, jūsų kūnas bus galima pagreitinti savo medžiagų apykaitą, neleidžia kalorijų ir riebalų įsigeria ir sudeginti anksčiau saugomi riebalų organizme be keisti savo mityba ar naudojimasis įpročius. Tai įmanoma dėl grynai žalios kavos pupelių ekstraktas turi gliukozės. Gliukozės yra reikalingų organizmui energijos. Veikliosios medžiagos – žalios kavos ekstraktas iš tikrųjų baigia kepenų procesas atleidžia gliukozė į kraują gali sukelti organizmui sudeginti saugomi riebalų vietoj gliukozės ir naudoti ją kaip energijos kuro kūno.

Be to, yra galingas antioksidantas ir svorio praradimas papildas, buvo taip pat buvo išvada, kad kavos ekstraktas buvo įrodyta, kad padėti mažesnis aukštą kraujo spaudimą, reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, tipo 2 diabetas, mažesnė rizika širdies susijusias problemas, ir net padėti sumažinti vėžio riziką. Su visais iš šių teigiamą poveikį tos žalios kavos pupelių ekstraktas turi mūsų sveikatai, tai yra papildyti, kad yra tikrai verta pasidomėti.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas
Chlorogenic Rūgštis, žalios Kavos Pupelių Ekstraktas