Chlorogenic Happe Kohvioad Väljavõte

Saadud raw röstimata roheline kohviubadest sorti Robusta (Coffea canephora robusta), kohvioad ekstrakt omab unikaalset taimset koostis, väga põhjalikult uuritud. Kasutades uuringuid, mis on kogutud nii loomade kui ka inimeste uuringud, teadlased leidnud toores röstimata kohviubade on aktiivne polyphenol aine nimega chlorogenic hape.

Selle esmane ülesanne on tegutseda võimas antioksüdant, mis võivad neutraliseerida vaba hapniku radikaalid ja hüdroksüülrühma organismis rakuline kahjustus, kudede kahjustusi ja oluline kahjustus.

Antioksüdant võimu on tegelikult palju suurem kui rohelise tee ekstrakt ja viinamarja seemne ekstrakt. Siiski chlorogenic hape ei ole ainult aktiivne koostisosa rohelise kohvi ekstrakti. Samuti sisaldab caffeic hapet, mis samuti on tugev antioksüdant võimu.

Vajuta siia osta rohelise kohvi ekstrakti

Mis on Chlorogenic hape?

Chlorogenic happed esinevad väga paljudes toitudes nagu kirsid, õunad, kiivi viljadega, artišokid, muna taimed ja ploomid. Chlorogenic happe esmane allikas on leitud rohelised kohvioad. Chlorogenic hape on saadud raw rohelised kohvioad toota bioaktiivsed taime kontsentraat, unikaalne identiteet ja omadused coffee bean taim selleks, et saada kõige eeliseid see säilitavat.

Siiski ekstraktsioonil eemaldab palju kofeiini kohvi oad. Seega puhta rohelise kohvi ekstrakti sisaldab väikseks kofeiinisisaldus ligikaudu 20 mg ühe toidukorra, mis ei põhjusta närvilisus ja judinad nagu traditsiooniline tassi kohvi oleks.

Vajuta siia osta rohelise kohvi ekstrakti

Ei Pure kohvioad ekstrakti abi kaalulangus?

Rohelise kohvi ekstrakti leiti aidata inimesi kaotada märkimisväärse summa massist. Kasutab aeglane ainevahetus ja valed toitumisharjumused, millel puudub toitumine, mis on leitud toores puu- ja köögiviljad puudumist kombinatsioon on kõik tegurid, mis aitavad kaasa kaalutõusu. Paljud inimesed kannatavad rasvumise on kõrge risk südamelihase infarkti lööki trombide, ateroskleroosi, tüüp 2 diabeet, kõrge vererõhk, südame isheemiatõbi, südamehaigused ja isegi vähki.

Rohelise kohvi ekstrakti väega keha saab kiirendada oma ainevahetust, takistab kaloreid ja rasva tasub ja põletada maha eelnevalt salvestatud rasva keha ilma dieedi või treeningprogrammi harjumusi. See on võimalik tänu puhas kohvioad ekstrakt on glükoosi mõju. Glükoosi vaja energia keha. Rohelise kohvi ekstrakti toimeainete tegelikult sulgub maksa protsessi levitava glükoosi vereringesse põhjustada keha ladustatud rasva asemel glükoosi ära põletada ja kasutada seda energiat kütuse keha.

Lisaks on võimas antioksüdant ja kaalulangus täiendada, see ka on sõlminud kohvist tõestatud aidata alandada kõrget vererõhku, reguleerida veresuhkru taset, takistavad 2 tüüpi diabeet, madalama riskiga südame seotud probleeme ja isegi aidata vähendada vähiriski. Kõik need kasulikud mõjud et kohvioad extract on meie tervisele on täiendada, see on kindlasti väärt.

Vajuta siia osta rohelise kohvi ekstrakti

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *