Aveņu Ketona Blakusparādības

FDA (pārtikas un zāļu administrācija) aveņu ketoniem klasificē kā drošu nelielos daudzumos, ja to izmanto kā uztura bagātinātājs.

Tomēr aveņu ketona diēta pill apjoms varētu būt lielāks, nekā tas, un kopš neesmu bijis testus cilvēkiem, nav pietiekami daudz informācijas, lai redzētu, cik droša ir ja to izmanto kā papildinājumu lietošanai pārtikā.

Bieži tiek apgalvots, ka, ja jums ir alerģija uz aveņu nevajadzētu rodas jebkādas blakusparādības, veicot jebkādas piemaksas, kas satur šo ķīmisks savienojums.

Ir bijušas bažas par drošību sakarā ar to, kas ir ķīmiski saistīts stimulantu, ko sauc synephrine ņemot aveņu ketoniem.

Synephrine lieto uztura bagātinātāji svara zudums aizstāt efedrīna, kas bija aizliegta ar FDA efedrīna izraisa sirds un asinsvadu toksicitātes apsvērumu dēļ. Ir bijuši arī bažas sakarā ar tās līdzību ar efedrīnu, synephrine varētu arī risks.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos RaspberryKetonePlus

Sakarā ar to, pastāv iespēja, ka, veicot aveņu ketona varētu rasties dažas blakusparādības, apskatīsim katru no tiem.

Stimulēšana:

Ketoni, kas ir līdzīgs synephrine, varētu pieredze pieaugumu sirdsdarbība, asins spiediena pieaugumu un neregulāru sirdsdarbību (aritmija) varētu rasties arī.

Jitters:

Daži cilvēki ir ziņojušas par ņemot aveņu ketoniem viņi piedzīvojuši nervozitātes vai nestabils efektu. Tas nav tāpat kā kofeīna stimulējošs, bet to var paātrināt vielmaiņu.

Kad metabolisms darbojas pārāk ātri to sadedzināt vairāk kalorijas un ražot vairāk enerģijas, kas tiek izmantoti, lai. Tā rezultātā izraisa jitteriness un nervozitāte, ka cilvēki ir piedzīvojuši.

Pārkaršanas:

Thermogenic piemaksu ietekmi var izraisīt jūs svīst vairāk, nekā jūs esam pieraduši, kas var būt diezgan nepatīkama sākumā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos RaspberryKetonePlus

Tauku dedzināšanu:

Kad jūs apdegums tauku šūnu toksīni var atlaist atpakaļ iestādei, kas var izraisīt negatīvas sekas. Pārāk daudz tauku dedzināšana var izraisīt galvassāpes, reibonis un pat slikta elpa.

Šīs blakusparādības nav pierādīta. Tur ir tikai pētījumos pelēm blakusparādības šo konkrēto papildinājumu, tādēļ iespējas piedzīvot pašas blakusparādības, kad ņemot aveņu ketoniem nepietiek pierādīt.

Sakarā ar ķīmisko līdzības aveņu ketona lai synephrine un kapsaicīns, pacientiem ar sirds un asinsvadu nosacījumus vajadzētu izvairīties, ņemot jebkuru uztura papildinājums, kas satur aveņu ketona.

Tātad, kamēr nav pierādīts, ka, veicot aveņu ketoniem jums rodas blakusparādības pierādījumu tomēr uzmanieties it īpaši, ja jūs ciešat no visas sirds problēmas vai citas slimības. Ja vēl neesat to izdarījis Lūdzu Apskatiet mūsu aveņu ketoniem pārskatīt.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos RaspberryKetonePlus

Kā aveņu ketoniem dara?

Viņi strādā divos veidos. Pirmkārt, tie palielina smadzeņu ķimikāliju sauc norepinephine, kas ir viela dabiski atbrīvo nervu šūnas.

Šī ķīmiskā pieaugums galu galā izjūk taukus tauku šūnās, ko sauc par adipocytes, kurā ir šūna, kas kontrolē tauku līmeņa vai tā ražo vai uzglabā iekšpusē.

Otrs veids, kā aveņu ketoniem darbs ir, ka tie palielina sekrēciju adiponectin, olbaltumvielas, kas ir izveidota ar tauku šūnās, kas palīdzētu nojaukt tauku, regulēt cukura līmeni un regulēt vielmaiņu. Ir konstatēts, ka daudz aptaukojušos cilvēku patiesībā ir zems adiponectin.

Tas jau tika minēts, ka aveņu ketona efekti darbojas tikai tad, kad ekstrakts tiek izmantots un ir tās vistīrāko un līdzīgas klases un devu, ko izmantoja klīniskajos pētījumos.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos RaspberryKetonePlus

Ieguvumi veselībai no aveņu ketonu

Svara zudums nav vienīgais ieguvums, ņemot aveņu ketoniem; tas ir bijis rekomendēt atbalsta daudzas veselības problēmas, piemēram, samazināt holesterīna ķermeņa, cīņa pret vēzi, tas var arī palīdzēt ar sāpēm pēc intensīvas izmantošanas pieredze.

Apskatīsim tālāk vērā šos papildu ieguvumus. Tā ir liela nozīme, neietekmējot sirds un asinsvadu sistēmas galvenās funkcijas kontrolēt cukura līmeni asinīs un holesterīna līmeni organismā.

Aveņu ketoniem satur Salicilskābe, tāpēc tas var arī palīdzēt cīnīties pret aterosklerozes un sirds slimības.

Pētījumi ir parādījuši, ka aveņu ketoniem pretvēža priekšrocības, kas ļauj cīnīties pret dažāda veida vēzi.

Tas ir saistīts ar lielu apjomu phytochemicals , kas ir bagātīgs ar anti-kancerogēna, ķīmiska viela, kas samazina vēža īpašības rašanos.

Tas aizsargā ķermeņa šūnās, jo tā satur dabisko antioksidantu. Antioksidanta īpašības, kas ietverti šis savienojums, kas aizsargā pret slimību un šūnu bojājumu.

Tā pretiekaisuma īpašības var arī samazināt iekaisumu, kas atbrīvo muskuļu sāpes, kas var būt pieredzējuši pēc nodarbes.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos RaspberryKetonePlus

Tas arī uzlabo ražošanas omega 3 taukskābēm, kas ir atbildīga par novērš ādas kaites, pieaugums HGH, cilvēka augšanas hormonalīmeni, uzlabotu smadzeņu funkciju un paaugstinātu augšanas hormonu ražošanu.

Ir arī daudzas citas priekšrocības, piemēram, aveņu ketonu var palīdzēt cilvēkiem, kuri cieš no matu izkrišana. Tomēr neviens no šiem ieguvumi ir pētīta pietiekami pamatīgi pierādīt savu efektivitāti.

Tas pierādītu, ka aveņu ketoniem visu kārtu veselības labā, un tas ir svara zudums brīnums tableti

Nu nav tā nav. Tur vēl nav testus cilvēkiem redzēt, ja, veicot šo ķīmisks savienojums, varat zaudēt svaru ar nekādas blakusparādības.

Arī daudzi no aveņu ketona tabletes tikai vienīgi tajos nav aveņu ketoni, kas rada šaubas par tā lietderību, un līdz cilvēka pētījumus veikušas vieta, tur ir nekādas garantijas, ka viņi strādā.

Cilvēkiem ir daudz sarežģītāka iemeslu ēst tad grauzēji, tātad risināt pār ēšanas tas ir jāņem vērā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos RaspberryKetonePlus

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *