» » Anaboolsed Steroidid, Testosteroon Derivaadid

Anaboolsed Steroidid, Testosteroon Derivaadid

Anaboolsed steroidid on meessuguhormooni testosterooni derivaadid. Mida see tähendab on anaboolsed steroidid on keemilise nõod testosterooni, et tehniliselt ei ole testosterooni. See tähendab, nad on veidi keemiliselt teistsugune kui meie keha leiti testosterooni.

Vajuta siia osta steroidid alates ametlik veebisait

Anaboolsed steroidid, Testosteroon derivaadid

Anaboolsed Steroidid, Testosteroon DerivaadidAnaboolsed steroidid olid kunagi tehtud laboris kogu põhjus oli nähtavasti androgeense pontency ja suurendada anaboolse toimega (koe hoone/noorendava) võimeid ravimid. Sel viisil saate olla vähem meeste puhul Kaljuuntuva (androgeense alopeetsia), vigastuste hüpertroofia nahaprobleemid, vähem ja vähem üldine anaboolne steroid seotud kõrvaltoimeid.

Pilt kahe anaboolne steroid hindamise skaalad saab 0 punkti 1000 punkti. Üks skaala on androgeense potentsi ja teine on mõeldud anaboolse toimega (Lihaskude Ehitus) potentsi. Iga ravim on ratsioonis anaboolseid: androgeense vara. Testosteroon on kulla standard suhe 1:1. Testosteroon on 1000 punkti Reiting anaboolse kategooria ja 1000 punkti Reiting androgeense kategoorias. See annab meile suhe 1:1.

Anaboolsed steroidid olid algselt selleks, et säilitada nii palju 1000 punkti anaboolsed punktid kui võimalik, samas minimeerides androgeense plaanis punktide sünteesitud. Seda tehes teadlaste teooriaid Lihaskude Ehitus võime on kõrge ja androgeense osa kõrvaltoimed on madal.

Vajuta siia osta steroidid alates ametlik veebisait
Keeruline asi tõsi anaboolsed steroidid (mitte testosterooni-vt estrid) on androgeense ja anaboolsed omadused esitavad tavaliselt kahe teraga mõõk. See kehtib eriti koe lihaskasvu ja üldine tõhusus on ravim. Näiteks, anadrol d-bol, parabolan, jne, kõik rohkem androgeense uimastite on tavaliselt tugevam suuruse ja tugevusega stimulatsioon.

Seal on palju keerulisi füsioloogiline põhjusi, millest paljud ei ole praegu teada inimese poolt. See ei ole nii tähtis mõista, miks, mida tuleb teadlik asjaolust, et see on tõsi. Need tegurid tulevad mängu erinevate kasutajate sest see on erinevate ravimitega, mis on kõrvaltoimeid seostatakse anaboolsete steroidide kasutamine kuluvast androgeense osa.

Näiteks kui te olete mures juuste mahlapress, ei võite mängida narkootikumid nagu dianabol, anadrol jne. Nad on suurim võimalus kiirendada meeste puhul kiilaspäisus, et androgeense narkootikumid on tõenäolisem soodustada või simuleerib DHT (dihüdrotestosteroon) ja viia meessoost androgeense alopeetsia (juuste väljalangemine on meeste tõttu liigse androgeenide).

Billy öelda ei taha kaotada oma juukseid. Kiilaspäisus jookseb tema perekond, lihas ei ole ja meil on mehe maitsestatakse mahlapress. Billy arvab, et ta võtab vaid mõned primobolan või winstrol vältida oma juuste väljalangemine kuigi mahla sest mõned semud jõusaalis ütlesin talle, et nad ei ole androgeenide. Nagu me teame, iga ühe anaboolne steroid on teatud androgeense omadused. See on kui palju. Olukorra keeruliseks Billy ei tea primobolan ja winstrol on mõlemad DHT derivaadid. See tähendab, et nad on piisavalt lähedal, Keemiline struktuur tegutsema nagu DHT organismis, kuigi nad on tuntud kui androgeense narkootikume.

Teaduse reaalsus on, et primo ja Karupoeg on nii halbade valikute osas juuste väljalangemine. On oluline teada, need laadi asjad on oluline, et vältida soovimatute side mõjutab eriti järjekindel kasutajate jaoks.

Vajuta siia osta steroidid alates ametlik veebisait