» » Anaboliskie Steroīdi, Testosterona Atvasinājumi

Anaboliskie Steroīdi, Testosterona Atvasinājumi

Anaboliskie steroīdi tiek vīrišķo hormonu testosteronu atvasinājumi. Tas nozīmē, ka anabolisko steroīdu ir ķīmiskā testosterona brālēniem, bet tehniski nav testosterona. Citiem vārdiem sakot, tie ir nedaudz ķīmiski atšķiras no testosterona, atrodama mūsu ķermeņiem.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa

Anaboliskie steroīdi, testosterona atvasinājumi

Anaboliskie Steroīdi, Testosterona AtvasinājumiVisa iemesls anabolisko steroīdu kādreiz veica laboratorijā bija samazināt androgēnas pontency un anabolisku iedarbību (audu ēkas/atjaunojoša) īpatsvaru palielināt spējas no narkotikām. Tādā veidā jums var būt mazāk vīriešu modelis apaugušajā (androgēnas alopēcija), mazāk iespēju prostatas hipertrofija, ādas problēmām, mazāk un mazāk kopumā anabolisko steroīdu saistītās blakusparādības.

Attēlu divām anaboliskas steroīdu reitingu skalām gatavojas 0 punktus no 1000 punktus. Viena skala ir androgēnas iedarbības, un otrs ir par anaboliska iedarbība (muskuļu ēka). Katru narkotiku ir anaboliska deva: androgēnas īpašumu. Testosterons ir zelta standarts ar devu, 1:1. Testosterons ir 1000 punktu vērtējumu anaboliskas kategorijā un 1000 punktu vērtējumu androgēnas kategorijā. Tas dod mums deva 1:1.

Anabolisko steroīdu sākotnēji tika sintezēts, lai saglabātu tik daudz punktu anaboliskas 1000 punktus, iespējami samazinot androgēnas skalas punktiem. Tā rīkojoties, zinātnieki theorized ka muskuļu veidošanas spējas būtu augsts, un blakusparādības androgēnas daļas būtu zemas.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa
Ar patiesu anabolisko steroīdu (nav testosterona-sk esterus), delikāta lieta ir, ka androgēnas un anabolisku iedarbību īpašības parasti pārstāv dubultā griezīgs zobens. Šī atziņa galvenokārt skar muskuļu audu pieaugumu un kopējo narkotiku iedarbība. Piemēram, anadrol, d-LB, parabolan, utt, visi vairāk androgēnas narkotikas ir parasti ir spēcīgāks par izmēru un izturību stimulāciju.

Ir daudz sarežģītu fizioloģisku iemeslu dēļ, daudzas no kurām pašlaik nav zināms cilvēks. Tas nav tik svarīgi, lai saprastu, kāpēc, dodamas apzinās faktu, ka tā ir taisnība. Šie faktori stāties spēlē dažādiem lietotājiem, jo tas androgēnas daļu no dažādām narkotikām, kas ir atbildīga par lielāko daļu blakusparādības, kas saistītas ar anabolisko steroīdu lietošanu.

Piemēram, ja esat spiede, kas saistīta ar matu izkrišana, iespējams, nevēlēsities spēlēt aptuveni ar narkotiku, piemēram, dianabol anadrol utt. Viņiem būs vislielākā iespēja paātrināt vīriešu modelis baldness ka androgēnas narkotikas ir lielāka iespēja stimulēt vai simulēt DHT (dihidrotestosterons) un novest pie androgēnas vīrietis alopēcija (matu izkrišana vīriešiem sakarā ar pārmērīga androgēnu).

Billy saka nevēlas zaudēt matus. Baldness trašu ģimeni, muskuļu nav, un mēs esam kolēģi norūdījies spiede. Bilijs domā, ka viņš tikai prasīs kādu primobolan vai winstrol vienlaikus sulas spiešana, jo daži draugi pie sporta viņam pateicu, ka tie nav androgēnu izvairīties no viņa matu izkrišana. Kā mēs zinām, katru atsevišķu anabolisko steroīdu piemīt dažas androgēnas īpašības. Tas ir tikai cik daudz. Sarežģīt situāciju, Billy vēl neapzinās, ka primobolan un winstrol ir gan DHT atvasinājumi. Tas nozīmē, ka tie ir pietiekami tuvu, ķīmiskās struktūras rīkoties kā DHT ķermeņa, pat tad, ja tie nav zināmi kā androgēnas narkotikas.

Zinātne realitāte ir tāda, ka primo un Vinnijs ir gan slikta izvēle attiecībā pret matu izkrišanu. Ir svarīgi zināt, šie veida lietām ir būtiski izvairīties no nevēlamas blakus ietekmē, jo īpaši attiecībā uz konsekventu lietotājiem.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt steroīdus no oficiālā mājas lapa