» » Anaboliniai Steroidai, Dariniai Testosterono

Anaboliniai Steroidai, Dariniai Testosterono

Anaboliniai steroidai yra dariniai vyriškojo hormono testosterono. Ką tai reiškia, kad anaboliniai steroidai yra cheminių pusbroliai testosterono, tačiau techniškai, nėra testosterono. Kitaip tariant, jie šiek tiek chemiškai skiriasi nei Testosteronas rasta mūsų kūnuose.

Spauskite čia Norėdami pirkti steroidai iš oficiali svetainė

Anaboliniai steroidai, dariniai testosterono

Anaboliniai Steroidai, Dariniai TestosteronoVisa priežastis, kodėl anaboliniai steroidai buvo kada nors laboratorijoje buvo sumažinti androgeninio pontency skaičių ir padidinti anabolinį (audinių kūrimo/Atjauninanti) sugebėjimus narkotikų. Tokiu būdu jūs galite turėti mažiau vyrų modelio nuplikimas (androgeninį alopecija), mažesnė tikimybė, kad prostatos hipertrofija, mažiau odos problemų, ir mažiau bendrą anabolinių steroidų susijęs šalutinis poveikis.

Nuotrauka dvi anabolinių steroidų reitingų skalės bus nuo 0 punktų 1000 taškų. Viena skalės yra androgeninį veiksmingumo ir kitas anabolinių (raumenų stiprinimas) stiprumas. Kiekvienas vaistas turi raciono anaboliniai: androgeninį nuosavybės. Testosteronas yra aukso standartas su 1:1 raciono. Testosteronas turi 1000 taško reitingas anaboliniai kategorijoje, ir 1000 taško reitingas androgeninį kategorijoje. Tai suteikia mums santykis 1:1.

Anaboliniai steroidai buvo iš pradžių susintetintas siekiant išlaikyti kuo daugiau 1000 taškų anaboliniai taškų kiek įmanoma, sumažinti androgeninio skalės taškų. Tokiu būdu, mokslininkai theorized kad raumenų audinių kūrimo galimybes būtų didelė, ir šalutinis poveikis dėl androgeninio dalis būtų mažas.

Spauskite čia Norėdami pirkti steroidai iš oficiali svetainė
Sudėtinga su tikra anaboliniai steroidai (ne testosterono-žr esteriai), tai kad androgeninį ir anabolinių savybių paprastai yra dvigubai medalio. Tai ypač būdinga raumenų audinių augimą ir narkotikų veiksmingumą. Pavyzdžiui, anadrol, d-bol, parabolan, ir tt, visi androgeninį narkotikų, yra paprastai stipresnis dydžio ir stiprumo stimuliacija.

Yra sudėtingas fiziologinis šio reiškinio priežastys įvairios, daugelis iš kurių šiuo metu nėra žinomas žmogus. Tai ne taip svarbu suprasti, kodėl, jus tačiau turi būti apie tai, kad tai yra tiesa. Šie veiksniai ateiti į žaidimą įvairių vartotojams, nes tai androgeninį įvairių vaistų, kurie yra atsakingi už šalutinis poveikis, susijęs su anabolinių steroidų naudojimo didžiąją dalį.

Pavyzdžiui, jei esate susijęs su plaukų slinkimas sulčiaspaudė, galite nenorėti pažaisti su narkotikų, tokių kaip dianabol, anadrol ir pan. Jie turės didžiausią galimybę greičiau vyrų modelio nuplikimas, atsižvelgiant į tai, kad androgeninį vaistai yra labiau tikėtina, kad skatinti ar imituoti DHT (dihidrotestosteronas) ir dėl to vyrų androgeninį alopecija (plaukų slinkimas Vyriška dėl pernelyg didelio androgenų).

Sako Billy nenori prarasti savo plaukus. Nuplikimas veikia jo šeimos, raumenų nėra, ir mes turime kitais prieskoniais sulčiaspaudė. Billy mano, kad jis tiesiog imtis kai kurių primobolan arba winstrol siekiant išvengti savo plaukų slinkimas, o sultims spausti nes kai kurie bičiuliai salėje jam pasakė, kad jie ne Androgenai. Kaip mes žinome, kas vieną anabolinių steroidų turi androgeninį savybių. Tai kiek daug. Komplikuoti padėtį, Billy yra nežino kad primobolan ir winstrol yra DHT dariniai, tiek. Tai reiškia, kad jie yra pakankamai arti, cheminės struktūros veikti kaip DHT į kūną, net jei jie nėra žinomas kaip androgeninį narkotikų.

Mokslas tikrovė yra tokia, kad primo ir Mikė yra tiek prastas pasirinkimas dėl plaukų slinkimas. Tai svarbu žinoti šį, šios rūšies dalykai yra būtinos siekiant išvengti nepageidaujamų side įtakos, ypač tiems vartotojams, nuosekliai.

Spauskite čia Norėdami pirkti steroidai iš oficiali svetainė