» » Anabolik Steroidler, Testosteron Türevleri

Anabolik Steroidler, Testosteron Türevleri

Anabolik steroidler, erkeklik hormonu testosteron türevleri vardır. Bunun ne anlama geldiğini bir anabolik steroid testosteron kimyasal kuzenleri vardır, ama teknik olarak testosteron değildir var. Başka bir deyişle, onlar biraz kimyasal vücudumuzun içinde bulunan testosteron farklıdır.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Anabolik steroidler, testosteron türevleri

Anabolik Steroidler, Testosteron TürevleriAnabolik steroidler hiç laboratuvarda yapılan tek sebebi androgenetik pontency azaltmak ve anabolik (doku bina/gençleştirici) oranını artırmak için yapıldı yeteneklerini ilaçlar. Yan etkileri daha az genel anabolik steroid ilgili ve bu yolla daha az erkek tipi kellik (androgenetik alopesi), prostat hipertrofisi, Cilt sorunları, daha az şansı daha az olabilir.

0 Puan 1000 puan için gidiş iki anabolik steroid derecelendirme ölçekleri hayal et. Bir ölçek olduğu için androjenik etki gücü ve diğeri için anabolik (kas bina) etki gücü. Bütün uyuşturucuları anabolik bir rasyon vardır: androjenik özelliği. Testosteron ile 1:1 bir rasyon altın standarttır. Testosteron 1000 anabolik kategoride derecelendirme noktası ve 1000 androjenik kategoride derecelendirme noktası vardır. Bu bize 1:1 oranı verir.

Anabolik steroidler başlangıçta 1000 noktası anabolik puan kadar androjenik ölçeği Puan minimize ederken mümkün olduğunca korumak için birleştirilmiş. Böylece, bilim adamları, kas dokusu oluşturma yeteneği yüksek olacak ve androjenik bölümü yan etkileri-cekti var olmak alçak teorisini.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Zor olan doğru anabolik steroidler (değil testosteron bkz: esterleri) ile bu androjenik ve anabolik özellikleri genellikle iki ucu keskin bir kılıç temsil eder. Bu kas doku büyümesini ve ilacın genel etki gücü açısından özellikle geçerlidir. Örneğin, anadrol, d-bol, parabolan, vb, tüm daha androjenik ilaçların büyüklüğü ve gücü uyarılması için genellikle daha güçlü.

Bunun için birçok karmaşık fizyolojik nedeni çoğu şu anda adam tarafından bilinmemektedir vardır. Bu o kadar önemli değil nedenini anlamak için sen ancak bunun doğru olduğunu farkında olmalıdır. Çünkü çoğu anabolik steroid kullanımı ile ilişkili yan etkileri sorumlu çeşitli ilaçlar androjenik bölümünü bu faktörler çeşitli kullanıcıları için oyun haline gelir.

Örneğin, bir juicer saç dökülmesi ile ilgili iseniz, vb, anadrol ve dianabol gibi ilaçlar oynayabilir istemeyebilirsiniz. Onlar androjenik uyuşturucu uyarmak ya da DHT (dihidrotestosteron) taklit ve erkek androgenetik alopesi (saç dökülmesi nedeniyle aşırı androjenler erkek) neden olasılığı daha yüksektir nedeni aslında bu erkek tipi kellik hızlanan büyük şans olacaktır.

Billy de saçı kaybetmek istemiyor. Kellik aileden gelen, kas değil ve bir adam görmüş meyve sıkacağı bizde. Billy, o sadece biraz primobolan ya da spor salonunda bazı arkadaşları androjenler olmadıklarını söyledim çünkü meyve suyu hazırlama sırasında onun saç dökülmesini önlemek için winstrol alacak düşünüyor. Bildiğimiz gibi her tek anabolik steroid androjenik bazı özellikleri vardır. Ne kadar. Durumu zorlaştırmak için Billy primobolan ve winstrol hem DHT türevleri vardır farkında değil. Bu, düz-se bile onlar androjenik ilaç olarak bilinen değil, vücuttaki DHT gibi davranmaya kimyasal yapısı içinde yeterince yakın olduğu anlamına gelir.

Gerçek bilim Bu PRIMO ve Winnie saç dökülmesi ile ilgili olarak her iki kötü seçenek vardır. Bu, bu tür şeyler özellikle için tutarlı kullanıcı istenmeyen yan etkileri önlemek için gerekli olduğunu bilmek önemlidir.

Steroidler resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız