» » Anabolické Steroidy, Deriváty Testosteronu

Anabolické Steroidy, Deriváty Testosteronu

Anabolické steroidy jsou deriváty mužského hormonu testosteronu. Co to znamená je, že anabolické steroidy jsou chemická sestřenice testosteronu, ale technicky, nejsou testosteron. Jinými slovy oni jsou trochu chemicky jiné než testosteron v našem těle.

Chcete-li koupit steroidy z oficiální stránky

Anabolické steroidy, deriváty testosteronu

Anabolické Steroidy, Deriváty TestosteronuCelý důvod, anabolické steroidy, které byly kdy vyrobeny v laboratoři bylo snížení androgenní pontency a zvýšit podíl anabolické (budování/omlazovací tkáně) schopnosti léků. Tímto způsobem může mít menší mužský vzor plešatění (androgenní alopecie), menší šance pro hypertrofie prostaty, méně kožní problémy, a nižší celkové anabolický steroid související vedlejší účinky.

Obrázek dvou anabolické steroidy ratingové stupnice bude od 0 bodů do 1000 bodů. Jeden dílek je androgenní účinnosti a druhá je pro anabolické (budování svalů) potence. Každý lék má poměr anabolické: androgenní vlastnosti. Testosteron je zlatý standard se poměr 1:1. Testosteron má 1000 bodu hodnocení v kategorii anabolické a 1000 bodu hodnocení v kategorii androgenní. To nám dává poměr 1:1.

Anabolické steroidy byly původně syntetizován za účelem udržení tolik 1000 bodu anabolické bodů jak je to možné, při minimalizaci body na androgenní měřítku. Tímto způsobem, vědci domnívali, že svalová tkáň budování schopnosti by byly vysoké, a vedlejší účinky androgenní část by byla nízká.

Chcete-li koupit steroidy z oficiální stránky
Ošemetná věc s skutečný anabolické steroidy (ne testosteron viz Estery mastných kyselin) je, že anabolické a androgenní vlastnosti obvykle představují dvojsečná meč. To platí zejména s ohledem na růst svalové tkáně a celkovou účinnost léku. Například, anadrol, d-bol, parabolan atd., vše, více androgenních léků, jsou obvykle silnější pro velikost a síla stimulace.

Existuje mnoho komplexní fyziologické důvody, z nichž mnohé nejsou známy v současné době člověk. To není tak důležité, abyste pochopili proč, musíte však být vědomi toho, že je to pravda. Tyto faktory vstupují do hry pro různé uživatele, protože je to androgenní část různých léků, které jsou zodpovědné za většinu vedlejší účinky spojené s užívání anabolických steroidů.

Například pokud jste ožrala se vypadávání vlasů, není vhodné hrát si s léky jako dianabol, anadrol, atd. Budou mít největší šanci na urychlení mužský vzor plešatost, že androgenní léky jsou spíše stimulovat nebo simulovat DHT (dihydrotestosteron) a vést k mužské androgenní alopecie (ztráta vlasů v male kvůli nadměrné androgenů).

Řekl Billy nechce přijít o své vlasy. Plešatost běží v rodině, svalů není, a máme kolegy ostřílený odšťavňovač. Billy si myslí, že prostě bude mít nějaké primobolan nebo winstrol, aby se zabránilo jeho vypadávání vlasů při odšťavňování, protože někteří kamarádi v posilovně mu řekl, že se nejedná o androgenů. Jak víme, každý jeden anabolický steroid má androgenní vlastnosti. Je to jen kolik. Komplikovat situaci, Billy je vědom, že primobolan a winstrol, jsou oba deriváty. To znamená, že jsou dost blízko na to, v chemické struktuře chovat jako DHT v těle, i když nejsou známé jako androgenní léky.

Realita vědy je to primo a Winnie jsou obě špatné rozhodnutí ohledně padání vlasů. Je důležité vědět, tyto věci jsou nezbytné pro zamezení nežádoucí nežádoucí vliv, zejména pro uživatele, konzistentní.

Chcete-li koupit steroidy z oficiální stránky