» » Anabolické Steroidy, Deriváty Testosterónu

Anabolické Steroidy, Deriváty Testosterónu

Anabolické steroidy sú deriváty mužského hormónu testosterónu. Čo to znamená, že anabolické steroidy sú chemická sesternica testosterónu, ale technicky, nie testosterónu. Inými slovami, sú trochu chemicky odlišné ako testosterón nájsť v našich telách.

Kliknite tu kúpiť steroidy od oficiálnej internetovej stránky

Anabolické steroidy, deriváty testosterónu

Anabolické Steroidy, Deriváty TestosterónuCelý dôvod anabolické steroidy boli niekedy robil v laboratóriu sa zníži androgénne pontency a zvýšiť podiel anabolické (budovanie/omladzujúci tkanivo) schopnosti drogy. Týmto spôsobom môžete mať menej mužský vzor plešatenie (androgénnej alopécie), menej šanca pre prostaty hypertrofia, menej kožných problémov, a menej celkový anabolický steroid súvisiace nežiaduce účinky.

Obrázok dvoch anabolické steroidy Hodnotenie váhy bude od 0 bodov na 1000 bodov. Jedna stupnica je androgénny potencie a druhý je pre anabolické (budovanie svalov) potencie. Každý liek má prídel anabolické: androgénny vlastnosti. Testosterón je zlatý štandard s pomer 1:1. Testosterón má 1000 bod Hodnotenie v kategórii anabolické, a 1000 bod v kategórii androgénny rating. To nám dáva pomer 1:1.

Anabolické steroidy boli najprv syntetizované s cieľom ponechať čo najviac 1000 bod anabolické body ako je to možné, pri minimalizácii bodov na stupnici androgénny. Tým, vedci teoretizoval že svalového tkaniva budovanie schopnosti by boli vysoké, a nežiaduce účinky androgénny časť by bola nízka.

Kliknite tu kúpiť steroidy od oficiálnej internetovej stránky
Ošemetná vec s pravda anabolické steroidy (testosterón-pozri nie estery) je, že androgénne a anabolické vlastnosti zvyčajne predstavujú dvojsečný meč. To platí najmä svalového tkaniva rastu a celkovej potencie lieku. Napríklad anadrol, d-bol, parabolan, atď všetkých viac androgénne drogy, sú zvyčajne silnejšie pre veľkosť a sila stimulácie.

Existuje mnoho zložitých fyziologických dôvodov, z ktorých mnohé nie sú v súčasnosti známe človekom. To nie je tak dôležité pochopiť, prečo, musíte však byť vedomí skutočnosti, že je to pravda. Tieto faktory vstupujú do hry pre rôznych používateľov, pretože to je androgénnej časť rôznych liekov, ktoré sú zodpovedné za väčšinu nežiaduce účinky spojené s anabolický steroid použitie.

Napríklad, ak máte odšťavovač zaoberajúce sa vypadávanie vlasov, nie môžete sa pohrať s drog ako dianabol, anadrol, atď. Budú mať najväčšiu šancu na urýchlenie mužskej plešatosti, vzhľadom k tomu, že androgénny drogy sú viac pravdepodobné, že stimulovať alebo simulovať DHT (dihydrotestosterón) a viesť k mužskej androgénnej alopécie (vypadávanie vlasov u mužov kvôli nadmernému androgénov).

Povedať, Billy nechce prísť o svoje vlasy. Plešatosti beží v rodine, nie svalovej a máme kolegami ostrieľaný odšťavovač. Billy si myslí, že bude mať len niektoré primobolan alebo winstrol vyhnúť jeho vypadávanie vlasov počas odšťavovania pretože niektorí kamaráti v telocvični mu povedal, že nie sú androgénov. Ako vieme, každý jeden anabolický steroid má niektoré androgénny vlastnosti. To je, ako moc. To komplikuje situáciu, Billy je nevedomý, že primobolan a winstrol sú obaja derivátmi DHT. To znamená, že sú dosť blízko v chemickej štruktúre pôsobiť ako DHT v tele, aj keď nie sú známe ako androgénnej drogy.

Reality veda je to primo a medvedík sú obaja zlé voľby s ohľadom na vypadávanie vlasov. Je dôležité vedieť to, tieto druhy vecí sú nevyhnutné vyhnúť nechcené vedľajšie účinky, zvlášť na konzistentné užívateľov.

Kliknite tu kúpiť steroidy od oficiálnej internetovej stránky