Ako Zvýšiť Testosterón?

Nie je žiadnym tajomstvom, ak ste športovec, telocvičňa krysa alebo niekoho, kto jednoducho chce trochu lepšie vyzerať vyššia môžete zvýšiť testosterón, tým lepšie sa vám bude; Koniec koncov, testosterón je primárne anabolický hormón.

Keď sme sa snažia zvýšiť testosterón prvá vec, ktorá príde na myseľ, často je anabolické steroidy, ako je to jedna z hlavných úloh ale existuje skutočne veľa vecí, ktoré môžeme urobiť pre zvýšenie testosterónu okrem pravidelné injekcie.

Nenechajme sa mýliť, ak človek potrebuje alebo chce zvýšiť testosterón anabolické steroidy bude vždy byť najlepší v podmienkach schopnosti, nič iného sa nepriblížil ale poskytujeme môže prirodzene malých čiastkových zvýšenie, ak budeme dodržiavať určité zásady.

Však vo veľkom schéme vecí, zatiaľ čo tieto aplikácie sa ukáže ako užitočná kde naozaj žiariť je pomáhať pri zažehnal nízke testosterónu; nie, to nie je zárukou, ale vo výrazne zlepšuje vaše šance.

Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

Zvýšenie testosterónu s jedlom

Počuli ste staré príslovie, nič nie je viac anabolické ako potraviny a to je docela pravda; pokiaľ ide o rast a výkonnosť nič na zemi môže poraziť alebo nahradiť jedlo.

V tomto svetle existujú určité potraviny, ktoré bolo preukázané, že majú pozitívny vplyv na naše prirodzené hladiny testosterónu a mnohé štúdie ukázali, že jedinci, ktorí často konzumovať stravu bohatú na tieto potraviny zvýšiť produkciu testosterónu. To isté možno povedať v opačnom smere; niektoré potraviny bolo preukázané, že majú opačný účinok a ak sa snažíte zvýšiť testosterón alebo aspoň udržať ju budú potraviny chcete vyhnúť.

Pre jednotlivca, ktorý je vegetarián tejto ďalšej časti asi bude nejaké docela smutné správy; Ak hľadáte zvýšiť testosterón prostredníctvom potravín, ktoré jete nebudete môcť urobiť to cez vegetariánsku stravu štýl. Nie, mäso nie sú len potraviny, ktoré zvýšia testosterónu ale veci, ako je červené mäso a vajcia sú naše primárne rastúci nástroje.

Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

Najlepšie potraviny pre zvýšenie prirodzenej produkcie testosterónu patria:

  • Červené mäso
  • Celé vajcia
  • Bravčové mäso
  • Losos
  • Orechy & strukoviny
  • Brokolica (okrem toho, nie sám)
  • Kapusta (okrem toho, nie sám)
  • Karfiol (okrem toho, nie sám)

Pri pohľade na zoznam je trochu znepokojený cholesterolu, najmä keď si uvedomíme, červené mäso a celé vajcia sa naše dve primárne potravinové zdroje. Nedovoľte, aby vaše srdce rozčuľovať, myšlienka týchto potravín je nepriateľský k cholesterolu dávno prešiel a ani zvýši hladinu LDL; za predpokladu, že nie ste závoj steak a vajcia oleje, maslo, obrovské množstvo syra, atď.

Ďalším krokom bude vyhnúť sa niektoré potraviny; nie, chceme, aby zoznam týchto von, alebo by sa čítaním pre najbližších troch a pol týždňov ale môžeme dať celkom dobrý nápad. Nasýtených tukov bolo preukázané, niečo potrebujete zvýšiť testosterón, ale to musí prísť z pravej zdrojov ako sú tie vyššie uvedené; ste dostať na vaše obľúbené fast food reťazca nasýtených tukov nie je takýto tuk.

Ďalšie, spracované potraviny všeobecne sa ukázali byť desivé na ako ovplyvňujú produkciu testosterónu, takže morálne príbehu je jednoduchý; nemám toľko jesť a zostať ďaleko od spracovaných potravín; to je naozaj jednoduché a nie je oveľa viac povedať.

Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

Zvýšenie testosterónu s životný

Existujú tri hlavné faktory mimo potraviny, ktoré môžu výrazne ovplyvniť naše hladiny testosterónu; Naša fyzickej aktivity úroveň, stres a alkohol spotreba, najdôležitejšie je fyzická aktivita. Muži, ktorí sú aktívni viac než iní muži prirodzene udržiavať vyššej hladiny testosterónu a bolo preukázané, že fyzické cvičenie, najviac pozoruhodne silový tréning výrazne zvýšiť produkciu testosterónu.

Pre jednotlivca, ktorý potrebuje alebo chce zvýšiť testosterón výroby začiatku pravidelných a pravidelné cvičenie rutiny by mali byť jedným z prvých objednávok podnikania.

Stres a alkoholu; Máme stres v našom živote a tak pijeme zmierniť záťaž ešte alkohol sa ukázalo byť jedným z najviac škodlivé veci na tejto zemi na produkciu testosterónu keď spotrebujú na pravidelnom základe; to poškodiť výrobu nielen podporuje tuku zisk a ničí svalového tkaniva.

Zodpovedného požívania alkoholu však jednoduchá vec ovládať keďže stres môže byť trochu zložitejšia. Stresu neznamená jednoducho strach alebo obavy; Hoci to je úloha sme viac zaoberá fyzický stres, nedostatok spánku a odpočinku a fyzickú záťaž, ktorá môže byť spôsobená len tie veci.

Keď naše telo je v stave stresu skončíme uvoľnenie väčším množstvom známy ako steroidy glukokortikoidu hormóny stresu a ak sa snažíte zvýšiť Testosterón je to zlým smerom.

Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

Záver

Pointa je jednoduchý; nie je nič magického zvýšenie hladiny testosterónu, nie je tajné ste neboli povedané, neexistuje žiadny špeciálny tréning alebo skryté tajomstvo len elita vedieť.

Ak chcete produkovať vyššiu úroveň testosterónu alebo aspoň udržať to, čo už máte jednoducho po zdravý životný štýl bude robiť viac pre vás ako čokoľvek iného, v skutočnosti, krátke injekčného primárne anabolické androgénny steroid testosterón, to je viacmenej len užitočné voľba.

Áno, je to užitočné a veľmi áno ale musíte mať pochopenie. Pochopiť, ako maximalizovať Vaša výživa s vašou každodennou život a vidieť lepšie ako vaši priatelia hladinu testosterónu.

Kliknite tu kúpiť testosterónu doplnenie

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *