» » Ahududu Keton Yan Etkileri

Ahududu Keton Yan Etkileri

FDA (Gıda ve İlaç İdaresi) ahududu ketonlar bir gıda takviyesi olarak kullanılan küçük miktarlarda güvenli olarak sınıflandırır. Ahududu Keton Yan EtkileriAncak, ahududu keton miktarı bir diyet hapı içinde bundan daha yüksek olması muhtemeldir ve beri insanlar üzerinde herhangi bir test var olmamıştır, nasıl insan tüketimi için bir ek olarak kullanıldığı zaman güvenlidir görmek için yeterli bilgi yok.

Çok kez ahududu alerjisi yoksa herhangi bir yan etkisi bu kimyasal bileşik içeren herhangi bir ek alarak deneyim gerekmez ki anlatılmıştır.

Bu kimyasal olarak synephrine adında bir uyarıcı ile ilgili nedeniyle ahududu ketonlar alarak güvenlik kaygıları olmuştur.

Synephrine kilo kaybı diyet takviyeleri efedrin, efedrin kardiyovasküler toksisite nedeniyle kaygılar nedeniyle FDA tarafından yasaklandı değiştirmek için kullanılır. Aynı zamanda korkular olmuştur efedrin olan benzerliği nedeniyle bu synephrine da bir risk olabilir.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız
Bu, nedeniyle ahududu keton alarak bazı yan etkiler deneyim olabilir bir olasılık, her bu bakalım.

Uyarı:

Synephrine için benzer olarak ketonlar, kalp atışı, kan basıncında artış artış deneyim olabilir ve Ayrıca düzensiz heartbeats (aritmi) deneyim olabilir.

Gerginlik:

Bazı insanlar ahududu ketonlar aldıktan sonra onlar gergin ya da titrek bir etkisi deneyimli bildirdi. Bu gibi kafein bir uyarıcı değil ama o-ebilmek hız yukarıya senin metabolizma.

Metabolizma çalıştığında, çok hızlı çok daha fazla kalori yakmak ve için kullanılır daha fazla enerji üretmek. Bunun sonucu insanların yaşamış jitteriness ve sinirlilik neden olur.

Aşırı ısınma:

Ek termojenik etki oldukça nahoş olabilir dans için kullanılır daha fazla terlemeye neden olabilir ilk başta.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız

Yağ yakma:

Olumsuz bir etkiye neden olabilir geri vücuda yağ hücreleri toksinlerin kadar yakmak serbest. Çok fazla yağ yakma, baş ağrısı, baş dönmesi ve hatta kötü nefes neden olabilir.

Bu yan etkileri kanıtlanmış değil. Sadece fareler üzerinde yan etkileri ahududu ketonlar alarak düşük olduğunda aynı yan etkileri yaşandığı bu nedenle şansını bu belirli ek kanıtlamak için çalışma yapılmıştır.

Ahududu keton synephrine için ve kapsaisin arasındaki kimyasal benzerlikleri kalp-damar koşulları olan hastalarda ahududu keton içeren herhangi bir diyet takviyesi alarak kaçınmalısınız.

Bu yüzden ahududu ketonlar alarak yan etkiler deneyim olacak kanıtlanmış hiçbir kanıt hala özellikle herhangi bir kalp sorunları veya diğer tıbbi durumlar muzdarip eğer dikkatli olmalıdır. Daha önce yapmadıysanız lütfen kontrol bizim ahududu ketonlar inceleme.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız

Ahududu keton mu nasıl?

İki şekilde çalışır. Öncelikle onlar doğal olarak sinir hücreleri tarafından yayımlanan bir madde olan norepinephine, denilen beyin kimyasal artar.

Bu kimyasal bir artış sonuçta yağ hücreleri denilen yağ düzeyde bu imal veya depolanan olup olmadığını denetleyen bir hücre olan adipositler, içindeki yağ analiz ediyor.

Ahududu ketonlar işi onlar adiponektinsalgılanmasını artırmak, bu yağ kırmak için yardım, yağ hücreleri tarafından oluşturulan bir protein ikinci yol şekeri düzenleyen ve metabolizmayı düzenleyen. Birçok obez insanların aslında adiponektin düzeyi düşük olması bulundu.

Ahududu keton etkileri yalnızca iş ne zaman özü kullanılır ve en saf haliyle ve sınıf ve doz neye benzer klinik çalışmalarda kullanılan söylenmiştir.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız
Ahududu Keton Yan Etkileri

Sağlık yararları ahududu keton

Kilo kaybı, ahududu ketonlar alarak tek avantajı değil; kanserle mücadele vücut kolesterol düşürücü gibi pek çok sağlık sorunlarına yardımcı olmak için tavsiye olmuştur, aynı zamanda deneyimli yoğun egzersiz sonrası ağrı ile yardımcı olabilir.

Bu ekstra faydalar daha fazla göz atalım. Kardiyovasküler sistem önemli işlevlerini etkilemeden kan şekeri düzeyleri ve vücut kolesterolü kontrol önemli bir rol oynar.

Ahududu ketonlar salisilik asit içerir, bu nedenle savaş ateroskleroz ve kalp hastalığı da yardımcı olabilir.

Çalışmalar ahududu ketonlar çeşitleri kanser mücadele sağlayan anti-kanser yararları olduğunu ortaya koymuştur.

Büyük miktarda bu anti-kanserojen olarak bol fitokimyasallar , kanser türleri, özellikleri azaltır herhangi bir kimyasal.

Doğal antioksidan içerir gibi vücut hücreleri korur. Bu bileşim içinde bulunan antioksidan özellikleri hastalığına karşı korur ve hücre hasarı.

Anti-enflamatuar özellikleri ayrıca inflamasyon ferahlık sonra yorucu egzersiz deneyimli kas ağrı azaltabilir.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız
O da cilt hastalıklarından, HGH, büyüme hormonudüzeylerini artırma önlemek için sorumlu olan omega 3 yağ asitleri, üretimini artırır, beyin fonksiyonları geliştirmek ve büyüme hormonu üretimini artırmak.

Ahududu ketonlar da saç dökülmesi muzdarip insanlar yardımcı olabilir gibi diğer birçok faydası vardır. Ancak, bu yararları hiçbiri yeterince iyice etkinliğini kanıtlamak için incelenmiştir.

Bu ahududu ketonlar an tüm yuvarlak sağlık yardımı olduğunu ve bir kilo kaybı mucize hap olduğunu kanıtlar?

Yok yok o iyi. Orada henüz olmamıştır testleri bu kimyasal bileşik hiçbir yan etkisi kilo alarak eğer görmek için insanlar üzerinde.

Ayrıca, birçok ahududu keton tablet sadece sadece hangi ve kullanışlılığı şüphe atmalarını ahududu ketonlar içermez ve insan denemeler almış kadar yerim var ki onlar iş garantisi yok.

İnsanlar o zaman kemirgenler, bunu yemek üzerinden mücadele için dikkate alınması gereken yemek çok daha karmaşık nedeni var.

Raspberry Ketone Plus satın almak için tıklayınız
Ahududu Keton Yan Etkileri