תופעות לוואי של קולגן טבליות

קולגן משמש להתגבר על הרבה בעיות הקשורות לבריאות. אבל כמו בכל תוספת אחרת, יש קולגן כמה טבליות תופעות לוואי אשר יכול לגרום סיבוכים חמורים.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

קולאז הוא אחד של חלבון חשוב ביותר של רקמת גוף שנמצא העצמות, העור, רקמות החיבור. העידן גודלת, קולגן נשברת שתוצאתה קמטים ובעיות עור אחרות. עם העזרה של collage סינתטי אשר נוצר מתוך הקולגן פרה, תרנגולת, חזירים, ניתן לקבל את העור התהדקה.

לכן הוא משמש רבים אנטי אייג’ינג מוצרים וטיפולים. קולגן תוספי גם בעזרה תיקון וריפוי של העצמות פגום, הסחוסים, גם בשמירה על האלסטיות של המפרקים. הם יכול להיתפס באמצעות זריקות, טבליות או יכול לשמש גם קרמים.

אבל יש תופעות לוואי רבות של תוספי תזונה קולגן, אשר עשוי להיות חמור גם. לעומת זריקות קולגן, טבליות קולגן יש פחות תופעות לוואי.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

תופעות לוואי של קולגן טבליות

קולגן תומך את הגוף כאשר קיימת בצורה טבעית, אבל כאשר זה מוזרק בצורת תוספי תזונה, מפחית הסיכוי לקבל חלבון זה. זה נצפתה כי הקרמים קולגן נספגים על ידי הגוף אבל הקולגן לא הראה שום אפקטים על העור כמו המולקולות של קולגן גדולים מדי להיקלט על ידי העור.

קיבולת העבודה של הלוח קולגן תמיד היו שנויים במחלוקת אבל אצל אנשים רבים זה הראה תוצאות חיוביות גם. עם זאת, יש תופעות לוואי רבות של לוחות הברית קולגן אשר נמצא את הנקודות הבאות.

תגובות אלרגיות

כ- 3% אנשים מראים תגובות אלרגיות כלפי תוספי קולגן. תגובות אלו עלולים לגרום כיבים בעור, בליטות במכרז, כוורות, קשיי נשימה, לחץ דם נמוך, בחילות, הקאות, וכו ‘. כדי למנוע מצבים כאלה, התייעץ עם הרופא שלך לפני הולך על הכדורים האלה.

שמוביל

מחקרים רבים מראים כי צריכת קולגן גלולות אשר עשויים הסחוס כריש, יצורים ימיים אחרים עלול לגרום העלייה של רמת הסידן בגוף. זה עלול לגרום שמוביל אשר יכול לגרום לסיבוכים רבים. כאב מפרקים, עייפות, בחילות, הקאות, בקצב הלב, עצירות, וכו ‘, כמה סיבוכים אפשריים בריאות אשר עלולים להיות שנצפו.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

טעם לא נעים בפה

טבליות קולגן ניתן להשאיר טעם רע מאוד לא נעים בפה עם ריח רע. זו נגרמת בדרך כלל על לוחות הברית קולגן אשר עשויים מקורות ימיים. כדי להסוות את המצב הזה, אתה יכול לשתות מיצי פירות בזמן את נטילת הטבליות. נסה להימנע פירות חומציים כמו שהם יכולים להפחית את היעילות של הגלולות קולגן.

תגובות רגישות למזון

כמה אנשים עלולים להיות אלרגיים החיות שממנו תוספי נעשים כמו יצורים חזיר, פרה או הים. למרות שזה נדיר, זה עשוי להראות כמה תופעות שליליות על אנשים. לפיכך, לקנות קולגן תוספת של חברת reputed, התייעץ עם הרופא שלך במקרה של ספקות.

בעיות עור

תוספי תזונה קולגן עלול לגרום גם לבעיות עור. הם עלולים לגרום טונוס העור, אולי אפילו לגרום לנמק בעור. לנמק בעור, הדם מועבר כהלכה הרקמות עקב החסימה של כלי הדם והדבר עלול לגרום למותם של התאים.

למרות תוספי תזונה קולגן הראו חיובית כתוצאה אנשים, תוצאות אלה הן זמניות. אם עוברים את הטיפול בה אז זה עשוי להימשך רק כמה חודשים, אתה צריך להמשיך בטיפול.

אתה צריך לקחת אותם באופן קבוע אשר עשויה או לא עשויה להיות כל כך יעיל. נסה לגלות אפשרויות אחרות עבור שמירה על העור שלך בריא ועבור נלחמים נגד מחלות אחרות. אל תשכחו לעצות הרופא שלך לפני נטילת תוספי תזונה אלה.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *