תופעות לוואי של טסטוסטרון

מתוך כל סטרואידים אנאבוליים זמין, לזכר למבוגרים בריאים יש מעט מאוד כמו נסבל היטב כמו טסטוסטרון. אמנם זה נכון, יש arepossible תופעות לוואי של טסטוסטרון יכול להתרחש עקב שימוש אקסוגני.

למרבה המזל, לזכר למבוגרים בריאים תופעות לוואי של טסטוסטרון שימוש הם מאוד לשליטה; בלמעשה, עם שימוש אחראי שם הוא סיבה שגבר מבוגר בריא צריך נופלים קורבן אחד.

לגבר קבלת טיפול בתחליפי הטסטוסטרון, יהיו אלה תופעות הלוואי של דאגה מעט מאוד; אחרי הכל, במקרה שלו הוא רק החליף מה שבפיהם. משפר הביצועים, זה שם המשחק משתנה, כפי שזה יהיה מינונים supraphysiological זה יכול לפתוח את הדלת לבעיות.

עם זאת, ניתן להשתמש supraphysiological מינונים מאוד בשלום, אבל יש משהו חשוב שעליך לזכור. כמו עם רוב סטרואידים אנאבוליים, קיים סיכון חזק כדי יחס תגמול; אתה לוקח עוד יותר, גדול יותר את הפרס, אבל אתה לוקח עוד יותר, כך גדל הסיכון. בואו לדבר על השימוש אפשריות תופעות לוואי של טסטוסטרון .

לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

תופעות לוואי אפשריות של טסטוסטרון

כאשר אנחנו תוספת עבור טסטוסטרון בכמויות לקחת אותנו הרחק מעבר הטווח הממוצע שלנו, ישנם חמישה השפעות לוואי אפשריות שעלולות להתרחש. שוב, עלינו להדגיש את המילה אין סיכוי “אפשרי” כמו זה מרמז מובטחת. סה כ מינון ותגובה יותר חשוב בודדים יכתיב את התוצאה הכוללת יותר מכל דבר אחר, אך גם אלה כללי הכולל אורח.

בכל מקרה, הסיבה שתופעות כאלה עלולות להתרחש היא בעיקר בשל תהליך ארומטאז, טסטוסטרון מאת-אשר ממיר לאסטרוגן. תופעות כאלה כוללות:

  • גינקומסטיה
  • החזקת מים עודף
  • לחץ דם גבוה
  • כולסטרול LDL גבוה
  • נמוכות של כולסטרול HDL
לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

המאבק על תופעות הלוואי של טסטוסטרון

כדי להילחם תופעות לוואי של טסטוסטרון יש כמה דברים שאנחנו יכולים לעשות. והכי חשוב הוא להשלים עם ארומטאז מעכב (AI) כמו ארימידקס או Letrozole. של AI לעשות בדיוק מה שמם מרמז, מונעים את תהליך ארומטאז, כלומר, הם מעכבים את ההמרה לאסטרוגן.

טבעם, של AI גם לצמצם עוד יותר את הסכום הכולל של אסטרוגן בגוף, ובכך מונע את מה שאינו קיים מ גרם לבעיה. בכל מקרה, של AI עדיין קו ההגנה העיקרי.

מעבר של AI, זה מאוד יגנו את לחץ הדם ואת רמות הכולסטרול, שאנחנו מדברים של דיאטה הכוללת שלנו. אכילת מזונות לקדם רמות בריא והימנעות פעילות כגון עישון ושתיית בעלי השפעה שלילית מאד יגן עליך. הימנעות consumptionand אלכוהול כבדים ולהבטיח את התזונה שלך הוא מלא שפע חומצות שומן אומגה לעשות פלאים בשבילך ואת מאוד בהגנה מפני תופעות לוואי של טסטוסטרון.

יש עוד דבר אחד, שאנו חייבים להזכיר, זה סובב סביב החזקת מים עודף. כמו טסטוסטרון aromatizes, לעיתים קרובות זה הוא האשים את החזקת מים צבר, בהחלט, זה יכול להיות בעיה. עם זאת, עם AI זה נשלט בקלות, אבל אפילו עם מים AI השמירה עדיין יכול להתרחש, אבל תשע פעמים מתוך עשר זה מסיבה אחת פשוטה.

אם אתה מוסיף להכנסתך עם טסטוסטרון, שכשהם באיכות AI עדיין עדיין מחזיק מים, הסיכויים שאת אוכלת יותר מדי פחמימות. אם אתם אוכלים פחמימות יותר ממה שאתה צריך להתפיח, הולכים. זה לא אומר הטסטוסטרון הוא הבעיה, זה פשוט אומר שאתם אוכלים יותר מדי.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

מובטח תופעות לוואי של טסטוסטרון

ישנם שני שימוש תופעות לוואי של טסטוסטרון כי מובטח לחלוטין אצל גברים כל תוספת, הם מחוברים ביניהם. כאשר אנחנו משלימים עם סטרואידים אנאבוליים, אפילו טסטוסטרון, שלנו ייצור הטסטוסטרון הטבעי יוסתר.

לא משנה כמה מיוחד אתה מאמין שאתה, שלא משנה מה חבר שלך או איזה בחור גדול בחדר הכושר אמר לך; אם אתה תוספת הטבעית רמות תיפול. כמובן, אם אתה להשלים עם טסטוסטרון זה הוא עניין דאגתנו, כמו אתה מספק את גופך עם מה שצריך.

כמו טסטוסטרון רמות יוסתר, כמו ייצור מתרחשת באשכים, כבר לא מתרחשת שהאשכים שלך תתכווץ. זה לא אומר שהם יצטמקו ונעלם, זה פשוט אומר הם מאבדים חלק המלאות שלהם, אבל יש חדשות טובות. ברגע שימוש בסטרואידים אנאבוליים היא הופסק, כל ההורמונים עזבו את המערכת שלך טבעי טסטוסטרון הייצור יתחיל שוב, האשכים שלך יחזור לגודלו הרגיל שלהם.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

האמת על טסטוסטרון

האמת היא כל כך פשוט. זה כמעט מפחיד. מה סיפרו לך כל חייך סטרואידים אנאבוליים, ברמת הטסטוסטרון במקרה הזה, ברוב המקרים הכל היה שקר. טסטוסטרון הוא אחד מההורמונים המועילה ביותר שאי פעם להשלים עם, דרך שימוש משלימה יכולה לשפר באופן דרמטי את חייך.

בעוד השימוש תופעות לוואי של טסטוסטרון אמיתיים, זה לא חומר זר לגוף, זה לא משהו bodywill שלך להציג בתור אויב. טסטוסטרון מתקבל בברכה על ידי הגוף, עם שימוש אחראי תופעות לוואי של טסטוסטרון יכול להישמר במפרץ.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *