תוספי תזונה קולגן

מה הם יתרונות בריאותיים ו תופעות לוואי של קולגן תוספי תזונה? גלול למטה כדי למצוא מידע על גלולות קולגן.

הקולגן הוא חלבון סיבי התומך הרקמות רך של הגוף. עקב חוזק הגדול שלה, היא יוצרת מערכת תמיכה עבור מספר מרקמות הגוף כגון עצמות, גידים, סחוס, השרירים והעור. היא מסייעת בעיצוב הרקמות, נתתי להם מוצקות. זה גם שומר את המבנה החיצוני של התאים. זה נותן צורה של רקמות הגוף והופכת אותם חזק וגמיש.

הגוף שלנו מייצר חלבון זה בכמויות נאותה באופן טבעי, אך ככל שאנו מתבגרים, הייצור של חלבון זה מתחיל לרדת. השפעת הירידה בייצור שלה גלוי הם פיתוח של קמטים, עור נפול, ציפורניים שבירות, כאבי פרקים. בימים אלה הרבה אנשים לוקחים גלולות קולגן כדי לפצות על הירידה בייצור של חלבון סיבי זה.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

סוגי גלולות קולגן

רובנו רוצים לשמר את המראה הצעיר שלנו, אבל הקמטים והקמטוטים מתחילים להופיע ככל שאנו מתבגרים. אנשים מודעים על המראה שלהם הם בדרך כלל אלה החשים בצורך להיפטר הקמטים. אין פלא, השוק מוצף תוספי תזונה קולגן לעור. מוצרי טיפוח אלה זמינים בצורה של גלולות, קרמים, זריקות.

ההשפעות שיהיו תוספות אלה על הגוף שלך יהיה תלוי בסוג של קולגן שהם מכילים. אלו הסובלים מבעיות עצם או דלקת פרקים בדרך כלל צריכים לקחת את תוספי תזונה שמכילים גלוקוזאמין, קולגן II. קולגן II הוא המרכיב העיקרי של הסחוס hyaline.

סחוס זה את קצות העצמות קווים וצורות השטח של המפרקים. לפיכך, תוספת זו היא ככל הנראה לעזור להקל כאבי פרקים. אנשים המעוניינים לקחת את הכדורים האלה כדי להצעיר את העור שלהם ולהפוך את תהליך ההזדקנות, תצטרך לקחת תוספי מזון המכילים קולגן I ו- III.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

תופעות לוואי של תוספי תזונה קולגן ויתרונות

המחקר גילה כי אלו הסובלים דלקת מפרקים שגרונית, דלקת מפרקים ניוונית עשוי להועיל על ידי לקיחת תוספי מזון אלה. תוספות אלה עשוי לסייע בשיפור ניידות והוא יספק הקלה של כאב. תוספות אלה עשוי להגדיל את הניידות של המפרקים, גם מסייע בהפחתת הדלקת.

ככל שאנו מתבגרים, מקטין הייצור של חלבון סיבי זה. זה עלול להוביל להתרופפות של רקמות החיבור והמפרקים. זה גורם לנו נטייה לפציעות. הוא האמין כי תוספת של חלבונים היה לחזק את רקמות החיבור, לזרז את תהליך הריפוי. הוא האמין כי תוספות אלה עשויים לסייע לחיזוק כלי הדם, לשפר את זרימת הדם. הוא גם האמין אותו סוג הקולגן שהשנייה יכול לשחק תפקיד חיובי בהפחתת מחלות לב.

למרות יצרני גלולות הקולגן לעור להפוך תביעות גבוה על המוצר שלהם, מחקרים מסוימים חשפו שאת הכדורים האלה לא עשויה להיות יעילה מאוד. מספר מחקרים חשפו את העובדה כי מולקולות קולגן לא יכול להיספג על ידי העור עקב המבנה המולקולרי שלהם מורכבים.

הטמעת חלבון זה של תוספות אלה יחד עם קולגן טבעי של הגוף מהווה גם בעיות מסוימות. מאז אלה מעובדים מן הרקמות של פרות, חזירים, עוף, עליך לוודא תחילה כי אתה לא אלרגי פריטים אלה מזון. זריקות קולגן יכולה לפעמים לגרום לתגובות אלרגיות כגון בחילות, כאבי ראש, הקאות.

אתה חייב להתייעץ עם רופא כדי לדעת אם אתה צריך לקחת תוספי תזונה אלה או לא. בצע דיאטה בריאה, לשמור על עצמך hydrated. בצע את השינויים הדרושים הקשורות לסגנון חיים כדי לשמור על הבריאות שלך במצב טוב.

אם אתם מתכננים לקחת תוספי מזון אלה, הקפד להתייעץ עם רופא. למרות תוספות אלה היה מועיל לתת הקלה בכאב מפרקים המטופלים, אין מספיק ראיות על היתרונות האחרים של תוספות אלה. ככל הזדקנות הוא מודאג, אורח חיים בריא יהווה את ההבדל הגדול.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *