תה ירוק עבור הרזיה

שימו האחורי של הבקבוק של גלולות דיאטה פופולריות רבות, תוכל לראות תה ירוק או תמצית תה ירוק מופיע בתור אחד המרכיבים.

גלולות דיאטה הם לעתים קרובות מסוכן, ארוז עם שאר החומרים לא בריא, אבל יש סיבה שהם משתמשים תה ירוק. תה ירוק מסייעת לכם לרזות. כמובן זה לא יהיה 20 פאונד בשבוע אחד או אחר תחושה שאינם חברות שיווק אוהבים לטעון, אבל תה ירוק הוכח מדעית כדי לשרוף קלוריות ולחסום את ספיגת השומן.

לחץ כאן כדי לקנות TavaTea מהאתר הרשמי

תה ירוק שורף שומן

המזון (כולל סוכר ושומן) הוא מסונתז לתוך חומר שנקרא הטריגליצרידים בכבד ובמעי הדק ונודדות. זה מתבצע ואז לתוך זרם הדם לרקמות אחרות בגוף.

טריגליצרידים משמש כמקור אנרגיה ההנשמה, פעילות גופנית, נחוץ מאוד. הבעיה נגרמת כאשר ישנן כמויות עודפות של טריגליצרידים, כי אז זה הפך שומן אשר כתוצאה מכך גורמת להשמנה.

זה שבו מגיע תה ירוק. הוא מכיל כמויות גבוהות של פוליפנולים אשר להפעיל את האנזים שאחראי על המסת הטריגליצרידים עודף. בטווח הארוך, זה אומר כי תה ירוק ביעילות מסייע שריפת שומן.

תה ירוק מכיל קפאין, אשר ידוע כמגביר התרמוגנזה (תהליך ביולוגי מעורב שריפת קלוריות). בדו ח 2007 מ- כתב העת האמריקאי לפיזיולוגיה: רגולציה, ב’עין, פיזיולוגיה השוואתי, מדעני המדינה כי תה ירוק עשוי להילחם על ירידה בחילוף החומרים שמלווה בדרך כלל במשקל. על פי הדו ח של המחברים, תה ירוק עלול לעכב גם את ההשפעות של catechol-O-methyltransferase (אנזים ידוע לעורר פירוק של חומרים כימיים במוח המעורבים בוויסות תיאבון).

לחץ כאן כדי לקנות TavaTea מהאתר הרשמי

תה ירוק מעוררת את חילוף החומרים & מאיצה ירידה במשקל

תה ירוק מכיל נוגדי חמצון רבי עוצמה catechin פוליפנולים אשר אחראים על רבים מן היתרונות הבריאותיים של תה ירוק. אחד מהם בפרט, מספר (או EGCG בקיצור), נמצאה מעוררים את חילוף החומרים ולהאיץ הרזיה.

EGCG, יחד עם הקפאין בתה ירוק, מעורר את מערכת העצבים המרכזית וגורם שומן להשתחרר לתוך זרם הדם של הגוף להשתמש כדלק. תהליך זה של שומן בשימוש עבור אנרגיה נקרא התרמוגנזה. זה מספק אנרגיה נוספת, שופך את המים העודפים ומסייע גם לשרוף שומן הגוף.

למרות הקפאין לבדו יכול לעורר את חילוף החומרים בדרך זו, חשוב לציין כי חוקרים מצאו כי המרכיבים משולב של תה ירוק היו הרבה יותר יעיל-תהליך זה קפאין רק בפני עצמו.

לחץ כאן כדי לקנות TavaTea מהאתר הרשמי

תה ירוק מסייעת לך תרגיל ארוך יותר

כולם יודעים עד כמה חשוב התרגיל היא ירידה במשקל. זה שורף קלוריות, מגבירה את האנרגיה שלך, בונה שריר אשר בתורו מגביר את חילוף החומרים גבוה עוד יותר. פוליפנולים catechin ב תה ירוק מופיעים כדי לגרות את השימוש של חומצות שומן על ידי תאי שריר וכבד. זאת לאחר מכן מוריד את קצב כי פחמימות משמשים ומאפשר יותר סיבולת ושעות פעילות גופנית יותר זמן.

למעשה, מחקר באמצעות תמצית תה ירוק על עכברי מעבדה הגדילה את כמות הזמן שהחיות יכול לשחות לפני הופכת מותשת על ידי ככל 24%.

סיבולת יותר פירושו יותר פעילות גופנית, מה שאומר יותר קלוריות נשרפו, ומוסיף את הכל עד קילו יותר אבוד לך.

לחץ כאן כדי לקנות TavaTea מהאתר הרשמי

תה ירוק הוא יעיל

נוגדי חמצון מסוימים נמצאו תה ירוק נראה לי “קטן השפעה חיובית” על אובדן משקל, משקל תחזוקה, על פי דו ח לאור את כתב העת הבינלאומי של השמנת יתר בשנת 2009. בניתוח שלהם של 11 מחקרים על תה ירוק, ירידה במשקל או משקל תחזוקה, מצאו החוקרים כי תה ירוק נוגדי חמצון המכונה בשם catechins עשוי לעזור להגביר את חילוף החומרים.

ובכל זאת, במכון הלאומי של בריאות (NIH) הזהירות אין מספיק הוכחות מדעיות כדי לקבוע אם תה ירוק הוא יעיל לירידה במשקל. עם זאת, מספר (catechin נמצאו תה ירוק) עשוי לעזור אנשים הסובלים מעודף משקל בינוני לרזות, על-פי NIH.

תה ירוק הוא בטוח

תה ירוק הוא כנראה בטוח עבור רוב המבוגרים, לשתות יותר מ חמש כוסות ביום עלולה להוביל קפאין הקשורה תופעות לוואי (כמו כאב ראש, עצבנות, בעיות שינה, קצב לב לא סדיר). הקפאין בתה ירוק עשויים להחמיר גם מכמה מצבים בריאותיים, כולל חרדה, לחץ דם גבוה וסוכרת.

מתי כדאי להשתמש תה ירוק?

עבור רוב המבוגרים, במתינות הגדלת צריכת תה ירוק עשוי להניב במשקל הטבות אובדן מבלי לגרום השפעות בריאותיות שליליות. אבל כדי לחוות ירידה משמעותית במשקל, חשוב לשלב תזונה בריאה עם פעילות גופנית סדירה (כולל לפחות שנתיים וחצי שעות של פעילות אירובית בעצימות בינונית, שני מפגשים אימוני כוח בשבוע). אם אתה שוקל את השימוש תוספי תה ירוק (או הסיוע אובדן משקל טבעי אחר), ודא כי יש להיוועץ ברופא לפני תחילת הטיפול.

לחץ כאן כדי לקנות TavaTea מהאתר הרשמי

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *