» » תה ירוק הדעת

תה ירוק הדעת

מחקרים מדעיים אחרונים יש כבר המאשרת משהו הסינים לדעת במשך 4000 שנים...תה ירוק הוא אחד הדברים הבריא ביותר על פני כדור הארץ.

מה זה אומר בדיוק? ובכן, יותר ויותר מעידים כי תה ירוק הוא ארוז עם שורה שלמה של יתרונות בריאותיים. צריכת מתונה אפילו של תה ירוק יכול לתת לך אלה השפעות חיוביות. להלן רק כמה דברים תה ירוק יכול לעשות:

  • להגביר את חילוף החומרים שלכם
  • להגביר את האנרגיה
  • ספיגת השומן בלוק
  • חיזוק המערכת החיסונית
  • לקדם את העור בריא יותר
  • לשפר את תפקוד שכלי ומיקוד
  • את תהליך ההזדקנות
  • קידום בריאות הפה
  • להגן על הגוף מפני מחלות
לחץ כאן כדי לקנות TavaTea מהאתר הרשמי

מהו תה ירוק?

תה ירוק הדעת – תה ירוק עבור הרזיהכל סוגי תה הגיע מהמפעל באותו (קמליה סינית), ניתן לקבץ לארבעה סוגים עיקריים: לבן תה (אשר ניתן לטעון יכול להיקרא תה ירוק), תה ירוק, תה אולונג ותה שחור.

תה סוג נקבע על ידי תהליך הנקרא oxidization. אנו אחסוך ממך את הפרטים המשעממים, דעי כי oxidization יותר תה עובר במהלך עיבוד, הוא הופך כהה יותר. תה מחומצן בכבדות חשוך מאוד ועם יותר טעמים יותר קפאין. תה ירוק הוא unoxidized. פירוש הדבר הוא, יש בו פחות ארומה קפאין, אך שומרת הרבה יותר של חומרים מזינים עוצמה, נוגדי חמצון.

טעם & מגוון

תה ירוק יש טעמים פחות מאשר תה אולונג או תה שחור, אבל זה לא הופך אותו להיות פחות טעים. טעמו מתואר בצורה הטובה ביותר אור ורענן, מרענן להפליא על קרח (אתה לא צריך לשתות את זה חם!). אם מדברים על טעמים, יש כל כך הרבה זנים שונים וטעמים של תה ירוק יידרשו חיים שלמים כדי לטעום את כולן!

לחץ כאן כדי לקנות TavaTea מהאתר הרשמי

תה ירוק & הרזיה

אחד היתרונות יותר מרגש, ידוע היטב של תה ירוק הוא היכולת שלה לסייע לירידה במשקל. יחד עם נותן לך זריקת אנרגיה נוספת, תה ירוק מעוררת את חילוף החומרים תוך חסימת ספיגת השומן בו זמנית.

אתה צריך לדעת כי ישנם כמה משקל הפסד הטענות על תה ירוק לא נבחנו כראוי על ידי מחקרים מדעיים. אבל בכל זאת הראיות יש תוספת. יש בהחלט מספיק לנו לומר בביטחון כי תה ירוק צריך להיות המשקה של בחירה עבור מישהו שמנסה להוריד את קילוגרמים.

תה ירוק הדעת – תה ירוק עבור הרזיה

לחץ כאן כדי לקנות TavaTea מהאתר הרשמי

היתרונות הבריאותיים של תה ירוק

בשנת 2006, מחקר שפורסם היומן האירופית של תזונה קלינית מצא כי תה הוא בחירה בריאה יותר מאשר כמעט כל משקה, כולל מים. . כן, אתם קוראים נכון. תה ירוק הוא בריא לך יותר מים טהורים!

לא רק האם תה ירוק מימה הגוף כמו מים, הוא גם מספק חומרים מזינים, נוגדי חמצון רבי עוצמה להגן מפני מגוון רחב של מחלות כגון: מחלות, סרטן, שבץ, בעיות לב, וירוסים ועוד.

מיוליוס & שתיית תה ירוק

אז עכשיו אתה מכרת על הרעיון של שתיית תה ירוק (כמובן!), אתה רוצה לדעת מאיפה להתחיל. . זה קל תה ירוק הוא זול וזמין. ניתן להשיג שקיות תה, או, אם אתה רציני, כמו רופף העלה תה. בישול זה קל, אתה יכול לשתות את זה במקום מקפה הבוקר שלכם או מעל הקרח כתחליף מרענן עבור משקאות קלים לא בריא.

לחץ כאן כדי לקנות TavaTea מהאתר הרשמי

תה ירוק הדעת – תה ירוק עבור הרזיה