» » פול קפה ירוק תמצית לירידה במשקל

פול קפה ירוק תמצית לירידה במשקל

פול קפה ירוק תמצית לירידה במשקלממצאי המחקר במשקל עבור חילוץ שעועית קפה ירוק הוא אחד מתכופף תשומת הלב הגדולה ביותר של השנה בשל העלייה בפופולריות שלה היכולת לספק יתרונות עיקריים לשיפור רמות האנרגיה ואת חילוף החומרים של השומן.

איזה תוסף מזון טבעי שורף קלוריות מהר ככל זה מושך רופאים מפורסמים כמו ד ר. עוז ואת ד ר לינדזי דאנקן ללכת בטלוויזיה במסגרת קמפיין להעלאת המודעות ממליץ על כך?

מי היה מאמין הרזיה וקפה יכול למעשה לשאת ההצטיינות ביחד ולהיות באותו משפט עם עתיד מבטיח לגיטימיות כלפי מאיצה ירידה במשקל? ? האם מרכיב אובדן משקל סודי סוף סוף כאן מ- raw פולי הקפה הירוקים המכילים טהור לחלץ של חומצה chlorogenic

טהור פולי הקפה הירוקים הם מבזק חדשות בהטיפול הרפואי ואת שדות אובדן משקל, כמקור עבור פריצת פוטנציאל תמצית המבוקש ביותר לאחר בחיפוש אחר שליטה של האצת חילוף החומרים האנושית. המחקר מוקדם, מתמיד לתוך פול קפה ירוק תמצית יש עד כה אקוריום זה כלי הרזייה בטוחה, מהירה, יחד עם קידום בריאות הלב וכלי הדם המשופרת ואת חילוף החומרים של השומן.

תמצית קפה שעועית ירוקה מתייחסת עיבוד unroasted פולי קפה לחילוץ של חומרי מזון במקום טיפוסי קלויים, חום פולי קפה המשמשים כמשקה מתבשלת וצורכים. תהליך קלייה שינוי כימי האיפור הטבעי של הקפה, והורס את חמצון החשובים ביותר שנמצאו תמצית קפה ירוק: חומצה Chlorogenic.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק לחלץ

אובדן משקל מחקר ובו תמצית קפה ירוק

ההפעלה של שריפת הורמונים ותהליכים מטבולית שומן הוא הקשר המשמעותי ביותר בין תמצית קופי ירוק טהור לבין משקל הפסד.

הפחתת שומן הגוף תוצאות מחקר פיילוט קליני האחרונות הוצגו בכנס השנתי של האגודה האמריקנית לכימיה של, הממצאים נבחנו באופן נרחב על ידי בריאות באתרי חדשות כגון WebMD וכדומה. רק 22 שבועות, היו משתתפים פעילים של המחקרים של אובדן משקל ממוצע של 7 קילו, אשר ייצג של ירידה במשקל גוף ממוצע של מעל מדהים 10%. אפקט לוואי מעניין היה את שומן הגוף הצטמצם 16%, כמות גדולה עוד יותר מ- 10% ירידה במשקל באופן כללי.

פול קפה ירוק תמצית לירידה במשקלשתי כמויות מינון שונות היו שנבדקו במחקר זה יחד עם פלסיבו, בשני המקרים, גרמו לירידה במשקל גדול יותר, מהיר יותר. המינונים כללה תוספת 700 מ ג של תמצית קפה ירוק טהור, או מינון גבוה יותר של 1,050 mg. תוספת מינון גבוה יותר הפיק את התוצאות הטובות ביותר, היה יעיל יותר מאשר המינון 700 מ ג או פלסבו תוספת.

השפעת פעילות גופנית במהלך מחקר זה הוערך כמו ממוצע של 400 קלוריות שרפתי יום. המשתתפים צורכים כ- 2,400 קלוריות ביום בדיאטה מוגבל. כל כך של המחקר מסקנה, וכן כי רופאים אחרים שביקרו את המחקר, זה תוצאות מרשימות לירידה במשקל סביר ניתן לייחס את קפה ירוק טהור לחלץ.

חומצה Chlorogenic היא הצמח הטבעי במתחם תמצית שיוצר ההתרגשות רוב המחקר האחרונה, שכן הוא פוליפנול. השפעת נוגדי חמצון של פוליפנולים רבים יש נחקרו בהרחבה, בפרט הם הוכחו לנטרל חומרים מסרטנים קצת לפני אתגרי הבריאות יותר רציני מתחיל לפתח.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק לחלץ

הטבות אובדן משקל של תמצית חומצה Chlorogenic

בבדיקות עם חומצה Chlorogenic והשפעתה על בריאות הלב וכלי הדם, ניסויים קליניים הראו על הפחתת הסיכון אינדיקטורים הכלולים במחזור הדם. הניטרול של רדיקלים חופשיים (פסולת מטבולית) מסייע לגוף להתחדש ויטמין E, וחשוב, מקטינה ליפופרוטאין בצפיפות נמוכה (LDL) והשפלה השומנים. פולי הקפה הירוקים תמצית טהורה של חומצה chlorogenic מוכיח חשיבות בהשגת של כימיה בדם אופטימלית על בריאות הלב וכלי הדם.

שיפורים הכימיה בדם בריא הנגרמת על ידי פול קפה ירוק לחלץ גם חיובי לחץ הדם ההשפעה. שתי קריאות לחץ דם סיסטולי, דיאסטולי הראו שיפור משמעותי בחומצה Chlorogenic בדיקות. ההשפעות נראה מוגבל את רמות לחץ דם בריאים יותר, מבלי לגרום שינוי קצב הדופק הנבחן או מדד מסת הגוף.

עוד שיפור מחזור הדם נמצאו היא הנבדקים במחקרים חומצה Chlorogenic היא בתחום של רמות הסוכר בדם. זה מחוון מכריע על הסיכוי לפתח סוכרת, חומצה Chlorogenic מקדם הניצול של תאי שומן לאנרגיה, מפחית את רמות הסוכר בדם. קל לראות כי שריפת שומן במקום לאחסן את זה, היא מה מניב שיפורים אובדן משקל מדהים האלה.

רופאים מסוימים, כמו ד ר דאנקן, ממליץ על בחירת תמצית קפה ירוק טהור תבנית קפסולה, במקום הטופס tablet. הוא מזהיר מפני מוצר אשר מכיל חומרי מילוי, stearates מסוים, סיליקה או תאית. המינון שמרגיש ד ר דאנקן הוא מועיל ביותר הוא שתי כמוסות 400 מ ג של תמצית קפה ירוק, זה יש לקחת פעמיים ביום עם שפע של מים, לפחות 30 דקות לפני הארוחות.

המינון 1,600 מ"ג ליום הוא גבוה יותר אפילו את המינון גבוה שבו נבדקה במדעי המזון להחיל מחקר שהוזכרו לעיל. ד ר דאנקן מדגיש כי טהור פולי הקפה הירוקים הם מילק טבעי, והוא בריא לחלוטין כדי להוסיף לדיאטה. כמות קפאין הוא משמעותית פחות ממה שיש לך הייתי נכנסת לי כוס קפה, ולא פולי הקפה הירוקים לקדם רוגע, ולחץ דם נמוך, יותר מאשר האפקטים מרצד קפה טרי יכול לייצר.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק לחלץ

הרופא לקחת על תמצית קפה שעועית ירוקה

ד ר. עוז גם תומך גדול של תמצית קופי ירוק טהור, הוא לאחרונה בהשתתפות ד ר דאנקן, את החדשות של מוסף חדש מרגש זה בתוכנית הטלוויזיה שלו. הוא קורא קופי ירוק טהור לחלץ אחד שלו העליון 5 הלחימה שומן נוסחאות להצלחה, הוא ממליץ על המינון זהה של 800 מ ג נלקחה פעמיים ביום שעושה ד ר דאנקן. שני הרופאים להדגיש כי פולי קפה מבושל הם מאוד מריר, כך שחובה לשתות הרבה מים, כאשר לוקחים את תוספת. כפי שאמר בטלוויזיה, לאחד תמצית קופי ירוק טהור זה שישנם ללא תופעות לוואי שליליות.

פול קפה ירוק תמצית לירידה במשקל . אז ההבטחה של בקלות לרדת במשקל מבלי לבצע שינויים באורח החיים, הרבה יותר מלקחת את תוספי תמצית קופי ירוק טהור, הוא אחד ההתקדמות הכי מרגש זה מדע חשף בתחום של ירידה במשקל. מחקר נוסף קורה בקצב זועם להבין את המנגנונים על רק איך הגוף מנצל Chlorogenic חומצה כדי להשיג את התוצאות האלה, אבל הדבר הנפלא שהזה מילק נראה לעבוד במהירות, ועם כל סוג הגוף.

מכל אלה יתרונות בריאותיים שצוין לעיל יהיה סיבה גדולה מספיק כדי להוסיף פול קפה ירוק תמצית תוספי התזונה של אחד. שילוב למניעת מחלות, אובדן משקל, רמות הסוכר בדם בריא, שיפור בריאות הלב וכלי הדם הוא רק פתרון טבעי שיכול לשנות את חייך כיוון בריא, בקלות ובמהירות.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק לחלץ