» » סטרואידים אנבוליים, נגזרות של טסטוסטרון

סטרואידים אנבוליים, נגזרות של טסטוסטרון

סטרואידים אנאבוליים הם נגזרות של ההורמון הזכרי טסטוסטרון. המשמעות היא כי סטרואידים אנבוליים בני דודים כימי של טסטוסטרון, אבל מבחינה טכנית, הם לא טסטוסטרון. במילים אחרות, הם מעט כימית שונה מאשר טסטוסטרון נמצאו בגופנו.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מהאתר הרשמי

סטרואידים אנבוליים, נגזרות של טסטוסטרון

סטרואידים אנבוליים, נגזרות של טסטוסטרוןהסיבה סטרואידים אנבוליים נעשו אי פעם במעבדה היה להקטין את pontency androgenic ולהגדיל את חלקם של anabolic (רקמות התחדשות/בניין) יכולות של התרופות. בדרך זו אתה יכול לקבל פחות דפוס התקרחות (התקרחות אנדרוגנית), פחות סיכוי של יתר הערמונית, פחות בעיות עור, ומקושרת סטרואידים אנבוליים הכוללת פחות תופעות לוואי.

התמונות של שני סולמות דירוג anabolic לסטרואידים הולך מ- 0 נקודות 1000 נקודות. קשקש אחד הוא עבור עוצמת אנדרוגנית, והשני הוא עבור anabolic האון (בניית שריר). כל סם יש קצבה של anabolic: המאפיין אנדרוגנית. טסטוסטרון הוא תקן הזהב עם קצבה של 1:1. טסטוסטרון יש נקודה 1000 דירוג בקטגוריה anabolic, ונקודת 1000 דירוג בקטגוריה אנדרוגנית. זה נותן לנו את המנה של 1:1.

סטרואידים אנבוליים היו מסונתז בתחילה על מנת לשמר כמה שיותר נקודת 1000 נקודות anabolic ככל האפשר, תוך מזעור הנקודות בסולם אנדרוגנית. בדרך זו, מדענים תיאוריה כי רקמת שריר בניית יכולת יהיה גבוה, תופעות לוואי של החלק androgenic יהיה נמוך.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מהאתר הרשמי
הדבר מסובך עם סטרואידים אנאבוליים אמיתי (לא רואה טסטוסטרון אסטרים), הוא כי המאפיינים ו anabolic androgenic בדרך כלל מייצגים חרב פיפיות. הדבר נכון במיוחד ביחס רקמת השריר ואת העוצמה הכללית של התרופה. לדוגמה, anadrol, d-בול, parabolan, וכו ', כל התרופות androgenic יותר, הם בדרך כלל יותר חזק לגירוי גודלה ועוצמתה.

ישנם רבים מורכבים פיזיולוגיים סיבות לכך, שרבים מהם הם לא ידוע כיום על ידי אדם. זה לא כל כך חשוב כדי להבין מדוע, אתה לעומת זאת להיות מודעים לעובדה שזה נכון. גורמים אלה נכנסים לשחק עבור משתמשים שונים, כי זה חלק סמים שונים אשר אחראים על רוב תופעות הלוואי הקשורות השימוש בסטרואידים אנבוליים androgenic.

לדוגמה, אם אתה מודאג עם נשירת שיער מסחטה, לא כדאי לך לשחק עם תרופות כגון dianabol, anadrol, וכו '. יהיה להם את הסיכוי הגדול ביותר ב האצת התקרחות גברית, בשל העובדה כי סמים אנדרוגנים נוטים יותר לעורר או לדמות DHT (דיהידרוטסטוסטרון) ולהוביל התקרחות גברית אנדרוגנית (נשירת שיער אצל הזכר עקב עודף אנדרוגנים).

בילי אומר לא רוצה לאבד את השיער שלו. התקרחות במשפחה, השריר לא, ויש לנו מסחטה ותיבלה עמיתים. בילי חושב כי הוא ייקח חלק primobolan או winstrol כדי למנוע נשירת שיער שלו בעת סוחט בגלל כמה חברים במכון הכושר אמר לו כי הם אינם אנדרוגנים. כפי שאנו יודעים, כל אחד סטרואידים אנאבוליים יש כמה מאפיינים אנדרוגנית. זה רק כמה. כדי לסבך את המצב, בילי הוא לא מודע כי primobolan ו winstrol הם שתי נגזרות DHT. משמעות הדבר היא כי הם קרובים מספיק מבחינת מבנה כימי להתנהג כמו DHT בגוף, למרות שאינם מכירים כמו סמים אנדרוגנית.

המציאות של המדע היא כך פרימו, וויני שתי החלטות. עלובות לגבי נשירת שיער. חשוב לדעת מין, אלה דברים חיוניים הימנעות משפיע לוואי בלתי רצויות, במיוחד עבור משתמשים עקבית.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מהאתר הרשמי