» » סטרואידים אנבוליים הטובה ביותר להגדלת כוח

סטרואידים אנבוליים הטובה ביותר להגדלת כוח

סטרואידים אנאבוליים הטובה ביותר להגדלת כוח הם לרוב androgenic ביותר. זה קשור לעובדה שסמים androgenic הם בדרך כלל מאפננים עצבית החזק ביותר של התכווצות שרירים. מה זה אומר הוא הרכיב androgenic של סטרואידים אנאבוליים יש דרך עירור הנוירונים כדי לכווץ את השריר.

ישנם חומרים בשם גורמי גדילה עצבית, סמים אנדרוגנים לעורר חומרים אלה. כאשר דבר זה מתרחש הייצור של חומרים אלו עולה, הם לרגש העצבים את היכולת לספר לשריר להתכווץ. Biomechanists, פיזיולוגים קוראים לזה, “ גדל neuromuscular יעילות ”. בעיקרון, בעת שימוש בסמים אנדרוגנית, העצבים שלך הופכים טובים (הם גירוי על ידי גורמי גדילה עצבית) כדי יכולת חזק ומדויקת יותר של חוזה על סיבי השריר כי הם innervate. . אתה חזק כמעט באופן מיידי!

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מהאתר הרשמי

סטרואידים אנאבוליים הטובה ביותר להגדלת כוח

סטרואידים אנבוליים הטובה ביותר להגדלת כוחנסה לקחת חופן של תאילנד d-לואי בולס לפני יום החזה הבא שלך ותגיד לי שאין לך אימון משקולות יותר. טוב. כנ ל תלוי טסטוסטרון. הטמעה מהירה של הסם נכנס לתוך במהירות ומשפר את היכולת של הנוירונים מנוע חוזה סיבי השריר.

אנדרוגן המשחק מהר יותר, יש לך במערכת שלך, גדול יותר האומן. זה כאשר אתה באמת מרגיש “ להניע ”. אתה גם יכול להרגיש די חרמן. שמעתי סיפורי זוועה בלתי נתפס מעורבים חיות מחמד! לא בדיחה, ווסטצ'סטר juicebags הם אגוזים!

יש דמיון כלשהו איך anabolics androgenic עבודה על העצבים, מופחתים איך תרופות העבודה על העצבים. אני כבר לא אישית ללכת עם סמים הרבה, אבל אתה יכול לתאר לעצמך לקחת מנה נכבדה של מעורר כמו להסניף שורות אחדות ואז מקבל תחת בר כבד, לוחץ את המוצץ הזה. ספסל גדול. הבעיה היא, התקף לב גדול מדי. לא לעשות זאת, רק הממחישות את הנקודה על עירור עצבי (neuromuscular) על התכווצות שרירים.

סטרואידים אנבוליים לבד אינם גורמים נזק מערכתית וכלי דם וגירוי שגורמים סמים. אך דוגמה מנקה יותר מקוקאין תהיה אפדרין. אתה יודע הבהלה אפדרין. כמעט מובטח לך להיות יותר חזק אם אתה לוקח מנה טובה של אפדרין לפני האימון שלך. הסיבה מאחורי זה עירור עדיין מחזיק-עצבי דרך מאפננים נוירוטרנסמיטורים.

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מהאתר הרשמי
טוב, אז מה הם הסמים הטובה ביותר להגדלת כוח?

  • תלוי טסטוסטרון
  • טסטוסטרון Propionate
  • Dianabol
  • Anadrol
  • Trenbolone
התרופות הנ ל הן הכללות. טסטוסטרון כל יעבוד גם עבור הגדלת כוח. כמו כל סוגי trenbolone. עם זאת, שמירה עם הנושא שקבענו קודם: גבוה יותר רמת התרופה androgenic יש לך פעיל במערכת שלך בכל זמן נתון, גבוה יותר גירוי עצבי והעוצמה עוקבות להגדיל. תבחין בונה לאט יותר למעלה של כוח עם גירסאות משחק ארוך יותר של התרופות המתאימות, לא כל כך ראש אנדרוגן מיידית.

להרשמה מיידית, dianabol ומתלים הם הטובים ביותר. אז זה methyltestosterone אבל זה בכבדות רעילים ו anabolic של בחירה לא טובה. אתה יכול גם שותה כמה מיליליטר של Reforvit-B או להסניף קצת כדורי finaplix קרקע … androstenedione תוך-אפי לרסס כמו נבחרת השחייה גרמניים נהגו להשתמש באולימפיאדה היה עובד ממש טוב-. אופס … לזכור מידע בלבד, אבל וואו, יכול זה לקבל משעשע!?

כן, בכל מקרה הטוב ביותר סמים באופן כללי עבור הגדלת כוח הם trenbolone anadrol, dianabol, טסטוסטרון, בדרך של קריאטין השמירה, סינתזה, anavar. Anavar לא לעורר חוזק על-ידי אותם מנגנונים כמו אלה שתוארו בסעיף זה. זה רק להזכיר כי זה אכן, סיוע להתחזק יותר anabolics רבים אחרים (אם נלקח במינון מספיק; יותר מ 20-25 מ"ג ליום).

מחסנית העומס שלפני האימון האהוב שלי הוא 50 מ"ג אפדרין, 400 מ ג קפאין ו dianabol תאילנד 3-5. לא כדי להקדים את עצמי אבל חומצה אמינית L-טירוזין יעבוד על ידי מנגנון משל ירי עצבית stimualte, להתחזק מיידית (בשביל זה צריך לפחות 2, לא יותר מ 4 גרם). ודא כי יש לך בטן ריקה, להוסיף קצת carbonation (כמו רד בול), ואת המיקס כולו נכנס לתוך המערכת שלך במהירות רבה יותר. . כן, אני חלמתי את זה פעם אחת, אני אממ … אף פעם לא באמת עשית את זה. זוכר גם, אני צעיר למדי, למרות שאני עשוי להיות גוף/פיזיולוגיה, סמים/פיתוח גוף אובססיה מטורפת – יש אין גורמי סיכון קרדיווסקולריים (לחץ דם גבוה, כולסטרול, עורקים חסומים, ועוד).

לחץ כאן כדי לקנות סטרואידים מהאתר הרשמי