לעבוד תוספי תזונה קולגן?

תוספי תזונה קולגן שניתן לנקוט כדי לסתור בעיות בריאות הקשורות לייצור חלבון זה ירד, אך יעילותם של תוספות אלה הוא נושא שנוי במחלוקת. גלול למטה כדי לגלות האמת על תוספות אלה.

קולגן הוא של scleroprotein סיבית של הרקמות המספק תמיכה לכל רקמות ותאים בגוף כולל העור, שיער, ציפורניים, העצמות, השרירים, הגידים, וכו ‘. יחד עם קרטין ואלסטין, קולגן שומרת על גמישות העור והופכת אותו מופיעים חלק, חזק וגמיש. זה גם ממלא תפקיד חיוני בבריאות העצם ומחזקת את כלי הדם ואת הסחוס.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

הצורך תוספי תזונה קולגן

הייצור של קולגן מאט עם הגיל, מה שגורם לעור לאבד מגמישותו. זה מעורר המראה של קמטים וקווים עדינים.

תוספי תזונה קולגן, אשר לבוא בצורה של כדורים, זריקות או נוזלי, מבטיח לפצות ההפחתה הקשורות לגיל בייצור קולגן. תוספות אלה נגזרות לרוב הרקמות של חיות. כמו פרות, עוף או חזירים.

תוספי תזונה קולגן פועלים?

להבדיל בין ניתוחים קוסמטיים, לצרוב ניתוח, ניתוח הפצע, לבנייה מחדש של עצמות, יש מגוון רחב של רפואי ומשתמש תעשייתי של תוספות אלה. ‘ הם פועלים?’ אבל היא עדיין שאלה שנוי במחלוקת. האפקטיביות של רוב תוספי תזונה אלה היא תתברר.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

תוספי תזונה קולגן לעור טיפול

טוענים כי תוספות אלה לעזור כדי להאט את תהליך ההזדקנות על ידי חידוש רמת הקולגן בגוף ובכך לעזור לשמור על מראה צעיר יותר.

מחקרים רבים גילו כי הם להיכשל להפיק את התוצאות הרצויות, במיוחד כאשר נעשה שימוש עבור השפעות ההזדקנות על העור. זה כנראה בגלל מולקולות קולגן הם כל כך גדולים עם קומפלקס המבנה המולקולרי, כי הם לא יכולים להיספג על ידי העור שלנו.

גם אם הם נספג, מתעוררות בעיות בההתבוללות שלהם עם הקולגן הטבעי המיוצר על ידי הגוף שלנו. אנשים רבים הם סבורים כמו קרטין תפקודית, ננו-Lipobelle יכול לעזור כדי להמריץ את ייצור הקולגן. לפיכך, החומרים כגון הראו יעילות יותר בהפחתת קמטים וקווים עדינים לעומת תוספי תזונה קולגן.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

תוספי תזונה קולגן לבעיה משותפת

קולגן הוא האמין לספק הקלה נוקשות וכאב במפרקים. זה מקל על ריפוי מהיר של פצעים ודמעות. אנשים הסובלים דלקת מפרקים, דלקת מפרקים ניוונית עשויים להפיק תועלת בלקיחת גלולות קולגן.

אנשים עם דלקת מפרקים, דלקת מפרקים ניוונית דווחו להפיק תועלת תוספות אלה. כבר חוותה ירידה משמעותית כאבי פרקים וניידות מוגברת על ידי אנשים רבים לאחר נטילת שזה תוספי תזונה. תוספות אלה נמצאו יעילים בהפחתת דלקת מפרקים המשויך דלקת מפרקים שגרונית.

יתרון חשוב נוסף הוא כי הם מחזקים את כלי הדם, ובכך לשפר את זרימת הדם. מספר מחקרים שבוצעו בבעלי חיים ציין כי תוספות אלה יכול להיות שימושי לטיפול באוסטאופורוזיס גם כן.

מאז תוספות אלה מיוצרים מן הרקמות של פרות, חזירים, עוף, והוא יכול להכיל גם שמרים, צדפות, חיטה, גלוטן, סויה, וכו ‘, צריך לקחת טיפול הולם על-ידי אנשים שלקבל אלרגיה למאכלים האלה. אז, לפני נטילת כל סוג של תוספי מזון, תמיד להיוועץ של המטפל הבריאות מומחה לדעת בהיבטים שונים כמו הטבות, תופעות לוואי וכד’.

אז בעיקרון יש דעה פה אחד לגבי השירות של תוספות אלה. ? הם עובדים רק עבור מחלות גריאטרי או שהם פחות יעילים בתחום טיפוח העור? רוב המומחים הם סבורים כי תוספי תזונה קולגן עשויים להפיק תועלת לאלה שסובלים מבעיות פרקים, אבל תוספי אנטי אייג’ינג אינן יעילות.

מעדיף העור אנטי אייג’ינג מוצרי טיפוח המכילים חומרים טבעיים מסוימים כמו קרטין יכול להוכיח יותר מועיל, כפי שהם להמריץ את ייצור הקולגן הטבעי של הגוף. ויטמין C יש את היכולת להגביר את הייצור הטבעי של הקולגן. באופן דומה, ליזין, חומצת אמינו חיונית יכול לסייע גם בהקשר זה.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *