כיצד להגדיל קולגן באופן טבעי?

קולגן מונע הופעת גיל קווים וקמטים ועל כן משהו שצריך להיות. בדקתי. במאמר הבא, אנחנו ניקח אותך דרך שלבים מסוימים על ידי אשר אחד יכול להגביר את רמות הקולגן בגוף על ידי נקיטה של אמצעים טבעיים.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

כיצד להגדיל קולגן טבעי

אתה יודע זרם של כל קרמים ותחליבים האלה? מה הסיבה לכך? אנשים שונאים את הגיל. זה בלשון המעטה. אחד הדברים הגרועים ביותר על הזדקנות הוא השינוי במראה הנשלט על-ידי ההגדרה של קווים, קמטים, נפול של העור.

למה כל זה קורה? זה בגלל, כמו העור הגילאים, הרמות של קולגן ואלסטין לרוקן, אשר אז התוצאה היא עור החיפוש נמשך החוצה ומנופחים.

קולגן, יחד עם אלסטין הוא הסיבה העיקרית למה העור שלנו שומרת על אטימות שלה ומונעת הופעת קמטים. ולפיכך למותר לציין כי על מנת לשמור על צעיר וגמיש מראה העור הוא הדוק, רמות גבוהות של קולגן הוא חובה.

הגדלת רמות הקולגן יכול להתבצע במספר דרכים, במאמר הבא, נבחן דרך אלה.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

בדרכים טבעיות

קולגן הוא סוג של חלבון זה פועל בשילוב עם קרטין ומקדם אחלה עור, שיער וציפורניים. צפיפות גבוהה של אותו ישאיל גמישות וחלקות על העור מעמדים חזקה, היא לא מגזימים עם קווים ואפקטים הנופל בכל מקום.

העסקה היא את הקולגן הוא חלבון צפופה, לא יכול לחדור דרך השכבה של העור כדי לייצר את ההשפעות הרצויות. לכן יש למצוא דרכים כיצד לעשות זאת באופן טבעי.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

להפחית את תופעות חיצוניות

ראשון, ללמוד להגן על העור שלך, קבוצת המילואים של קולגן שכבר נמצאים בגוף, וזה חצי הבעיה נפתרה. אחת הסיבות העיקריות מדוע העור שלנו מאבד קולגן היא בגלל ההשפעות המזיקות של השמש. חשיפה לשמש עודף להוביל דלדול של קולגן, להוביל הופעת קמטוטים וקמטים.

הגבלת אלה חשיפה לשמש וכיסוי את העור עם שכבות ההגנה של בגדים כאשר החוצה אל השמש הוא חובה. מה גם שחשוב להשתמש שמש רחובות של קרם יום ראשון המסך כך שניתן למנוע את ההשפעות המזיקות של קרני UV ו- UVB.

יחד עם זה, בעקבות טיפוח העור השגרה יבטיח כי לשמור על בריאות העור. זה כולל בעקבות שיגרה של ניקוי, פוליש, לחות, פילינג הפנים והצוואר. זה מסלק את הזיהומים ומבטיחה כי העור שומר על ברק, ברק ואלסטיות.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

לאכול את הסוג הנכון של מזונות

כולל את הסוג הנכון של מזונות בתזונה הוא הדרך הטובה ביותר להגביר את רמות הקולגן בגוף. מזונות מסוימים לעורר את הייצור של קולגן ואלסטין, ובכך להוביל שחזור של אבודים מרץ וחיוניות העור.

מה הם הסוג של מזון אשר יגדיל את רמות הקולגן בגוף? לבחור מזונות עשירים ויטמין C, ויטמין K, יש שפע של חומרים מזינים כמו geistein ו חומצה היאלורונית אשר הוכחו להגביר את רמות הקולגן בגוף.

מיטב המאכלים לבחור הם ירקות עלים ירוקים כמו תרד, חילבה, כרוב, אספרגוס, דברים עשויים סויה, פירות הדר, שעועית.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

תוספי תזונה

יחד עם אמצעים אלה, דרך אחרת שבה אחד יכול להגביר את רמות הקולגן בגוף על ידי נטילת ויטמין C, ויטמין K תוספי תזונה. פעמים רבות, האוכל שאנו צורכים אינו מספק את התזונה הדרושים, ולכן יש סיכוי גבוה לפתח מחסור.

נטילת תוספי תזונה מבטיחה כי ליקויים אלה הם להתגבר, ויש דחיפה ברמות של קולגן. זה ואז באופן אוטומטי מוביל עור נהדר.

אמנם ישנם מספר קרמים קרמים וכן זריקות קולגן הזמינות, אלו אמצעים הכל טבעי של הגדלת או החדרת קולגן. מאמר זה התמקדה רק בדרכים טבעיות שבו יש להגדיל את הקולגן בגוף.

שעכשיו אתה יודע בדרכים רבות להגברת רמות הקולגן באופן טבעי, ניתן לעקוב אחר שילוב של אמצעים אלה, לתקוף את הראש הבעיה. אתה מונעות את התחלתה של בעיות עור כמו נפול, לא רק אם יש זרם של אותו הדבר, זה יטופל בצורה יעילה גם כן.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *