כיצד להגדיל טסטוסטרון?

זה לא סוד, אם אתה ספורטאי, עכברוש כושר או מישהו שרוצה פשוט נראית קצת יותר גבוהה באפשרותך להגדיל טסטוסטרון שיהיה לך טוב יותר; אחרי הכל, טסטוסטרון הוא הורמון אנאבולי העיקרי.

כאשר אנחנו מנסים להגדיל טסטוסטרון הדבר הראשון שעולה על דעתך לעיתים קרובות הוא סטרואידים אנבוליים, זהו אחד התפקידים העיקריים אבל יש באמת הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות כדי להגביר טסטוסטרון מלבד זריקות רגיל.

שלא תטעו, אם צריך או רצונות להגברת הטסטוסטרון סטרואידים אנבוליים יהיה תמיד להיות הטוב ביותר בתנאי יכולת, שום דבר אחר לא יבוא קרוב אבל אנו מספקים באופן טבעי מגביר מצטבר קטן אם נלך לפי עקרונות מסוימים.

עם זאת, שבסיכומם של הדברים, בעוד יישומים אלה תוכיח כדי להיות יעיל היכן הם באמת זורחת מסייע ב להדוף טסטוסטרון נמוך; . לא, הוא לא בטוח אבל ב משפר באופן משמעותי את הסיכויים שלך.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

הגדל טסטוסטרון עם אוכל

שמעת את האמרה הישנה, שום דבר anabolic יותר מאשר מזון וזה די נכון; כשמדובר הצמיחה וביצועי שום דבר על כדור הארץ יכול לנצח או להחליף מזון.

באור ישנם מזונות מסוימים זה כבר הראו השפעה חיובית על רמות הטסטוסטרון הטבעי שלנו, מחקרים רבים הראו כי אנשים לצרוך תזונה עשירה במזונות אלה לעיתים קרובות להגביר ייצור הטסטוסטרון. אותו הדבר ניתן לומר בכיוון ההפוך; מזונות מסוימים הוכחו הפוכות, אם אתה מנסה להגדיל טסטוסטרון או לפחות לשמור על זה הם יהיו מזונות שכדאי להימנע.

לפרט מי צמחוני החלק הבא כנראה יהיה די עצובה; אם אתם מחפשים להגדיל טסטוסטרון דרך מזונות שאתם אוכלים את לא הולכת להיות מסוגל לעשות את זה באמצעות סגנון צמחוני. . לא, בשרים אינם מזונות היחיד יהיה להגדיל טסטוסטרון אבל דברים כגון בשר אדום, ביצים הם כלים הגוברת העיקרי שלנו.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

מיטב המאכלים להגברת ייצור הטסטוסטרון הטבעי כוללים:

  • בשר אדום
  • ביצים שלמות
  • בשר חזיר
  • סלמון
  • קטניות ואגוזים
  • ברוקולי (בנוסף, לא לבד)
  • כרוב (בנוסף, לא לבד)
  • כרובית (בנוסף, לא לבד)

מהתבוננות הרשימה ייתכן קצת מודאג עם כולסטרול, במיוחד כאשר אנו רואים בשר אדום, ביצים שלמות להיות שלנו שני מקורות המזון העיקרי. אל תתנו את הלב שלך. תדאג, הרעיון של מזונות אלו להיות ידידותיים רמות הכולסטרול עבר מזמן, וגם יגדיל את רמות ה-LDL; בהנחה שאתה לא מכסה את סטייק וביצים עם שמנים, חמאה, כמויות אדירות של גבינה, וכו ‘.

השלב הבא יהיה להימנע מזונות מסוימים; לא, אנחנו רוצים רשימת שאלה החוצה. או אתה, יקראו במשך שלושה וחצי השבועות אבל אנחנו יכולים לתת לך מושג די טוב. שומן רווי הוכח להיות משהו אתה צריך להגדיל טסטוסטרון אבל זה צריך לבוא מן המקורות נכון כמו אלה לעיל; שומן רווי שאתה חותר את שרשרת המזון המהיר האהובה שלך הוא לא כזה שמן.

מזונות נוספים, מעובד באופן כללי הוכחו להיות מחרידות על איך הם משפיעים על ייצור הטסטוסטרון, כך מוסר ההשכל של הסיפור הוא פשוט; לא לאכול כל כך הרבה ותתרחק מזון מעובד; זה באמת כזה פשוט ואין עוד הרבה מה לומר.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

להגדיל טסטוסטרון עם החלטות אורח חיים

ישנם שלושה גורמים עיקריים מעבר מזון שישפיעו באופן משמעותי את רמות הטסטוסטרון שלנו; שלנו פעילות גופנית ברמה, מתחים וצריכת אלכוהול, הכי חשוב להיות פעילות גופנית. גברים שהם פעילים יותר מאשר גברים אחרים באופן טבעי לשמור על רמות גבוהות יותר של טסטוסטרון, הוכח כי פעילות גופנית, משקל בעיקר אימונים מאוד להגביר את ייצור הטסטוסטרון.

לפרט מי זקוק או רצונות להגדיל טסטוסטרון הייצור מתחיל שגרת האימון הרגיל והעלויות המתוזמנות צריך להיות אחד של הזמנות הראשון של העסק.

מתח ואלכוהול; יש לנו מתח בחיים שלנו, אז נשתה כדי להקל את העומס עדיין אלכוהול הוכח להיות אחד הדברים המזיק ביותר על פני כדור הארץ כדי ייצור הטסטוסטרון כאשר הוא נצרך באופן קבוע; לא רק שזה עושה נזק הייצור אלא זה מקדם את הרווח והורס את רקמת השריר.

עם זאת, צריכת אלכוהול אחראי דבר קל לשלוט ואילו מתח יכול להיות קצת מסובך. הלחץ לא אומר פשוט תדאגי או דאגה; למרות שזה תפקיד אנחנו מודאגים יותר עם מתח פיזי, חוסר שינה, מתח פיזי יכול להיגרם על-ידי הדברים האלה רק ומנוחה.

כאשר הגוף שלנו הוא במצב של מתח שבסופו של דבר אנחנו משחררים כמויות גדולות יותר של הורמוני דחק המכונה glucocorticoid סטרואידים, אם אתה מנסה להגדיל טסטוסטרון זה הולך בכיוון ההפוך.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

מסקנה

השורה התחתונה היא פשוטה; אין שום דבר קסום על הגדלת רמות הטסטוסטרון, אין שום סוד שעדיין לא סיפרו, אין אימון מיוחד או רק לאליטה יודע על הסוד החבוי.

אם אתם רוצים לייצר רמה גבוהה יותר של טסטוסטרון או לפחות לשמור על מה שכבר יש לך פשוט בעקבות אורח חיים בריא יעשה יותר בשבילך מאשר כל דבר אחר, בלמעשה, קצר של הזרקת העיקרי anabolic androgenic סטרואידים טסטוסטרון זה פחות או יותר האפשרות כדאית רק שלך.

כן, זה משתלם מאוד, אבל אתה צריך להבין. להבין כיצד למקסם את התזונה עם חיי היומיום שלך ולראות את רמות הטסטוסטרון שלך טוב יותר את החברים שלך.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *