טסטוסטרון לנשים

בתחום הרפואי והן של שיפור ביצועים זה אחד הנושאים האסורות ביותר מכל; אנחנו מדברים כמובן של טסטוסטרון לנשים ואת הטבע טאבו הגיוני; אחרי הכל, טסטוסטרון הוא הורמון המין הזכרי העיקרי וזה גם סטרואידים אנדרוגנים אנאבוליים.

אמנם זה נכון כל זה לא אומר שזה הוא הורמון לפחד, בלמעשה טסטוסטרון לנשים הוא רב חשיבות בלעדיו, כמו גברים הם מאוד סובלים.

בעוד הסיבה השכיחה ביותר ליישם טסטוסטרון טיפולית לנשים סובבת סביב רמות נמוכות נשים רבות להשלים עם זה מטרה של שיפור ביצועים או לפחות נגזרים טסטוסטרון.

כשמדברים על טיפולית-ללא טסטוסטרון לנשים אנו מדברים כמובן של רמות גבוהות, כאשר הרמות מקבל גבוה מדי, בזמן זה לא יכול להיות הרסנית במובן של רמות נמוכות שזה יכול לגרום תכונות שליליות להופיע.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

טסטוסטרון לנשים

לצערי כאשר אתה מנסה ללמוד את האמת בכל הנוגע הורמונים סטרואידים זה הוא לעתים קרובות קשה מאוד למצוא; כמו טסטוסטרון הוא חיוני זה עדיין לעיתים קרובות רק נדון במובן הרגשי בשל משפחתו של הורמונים שזה שייך.

אמנם יש הרבה מיתוסים ולשקרים גמורים סטרואידים אנאבוליים באופן כללי, כאשר אנחנו מדברים של טסטוסטרון עבור נשים הן שיפור ביצועים והן הייצור הטבעי לחוש ישנם שקרים לא מעט מדי ולעיתים קרובות בעלות אופי מגוחך מאוד. ללא טסטוסטרון נשים לא יהיה נשים, הם צריכים את ההורמון בדיוק כמו גבר אבל זה במידה רבה שאינה מובנת כהלכה.

יש לקח חלק מיתוסים ותפיסות מוטעות לגבי טסטוסטרון הנפוץ ביותר עבור נשים ואנו נשאר לך רק את האמת. . לקחנו את השקרים האלה מתוך לוחות מודעות שונים ואתרי עוסקים הדיון הקשור כאלה, בתקווה סיפק לך לפחות קצת חומר למחשבה… עוד תמצאו עדיין יש עוד הרבה מה ללמוד אני מקווה שתמצאו את זה. כדי להיות נקודת התחלה טובה.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

מיתוס: טסטוסטרון לנשים הוא מגוחך; הם רק צריכים אסטרוגן ופרוגסטרון.

האמת: שני גברים נשים באופן טבעי לייצר טסטוסטרון; עם זאת, אנשים באופן טבעי לייצר כמעט פי עשר, בהנחה שהייצור שלהם הוא עד בינוני.עם זאת, בשני המקרים טסטוסטרון ממלא תפקיד חיוני בתפקוד המיני; נשים שיש להן רמות נמוכות יחוו קריסות מסיבית בחשק המיני.

לסובלים הדחף המיני ירד אכן ייתכן שיהיה עליך לחפש את הטסטוסטרון טיפולית עבור נשים, במיוחד כאשר אנו רואים רבים אחרים תופעות שליליות רמות נמוכות יכול לקבל, כגון: איבוד שריר רקמות, דיכאון, רווח שומן, אובדן כוח, איבוד אנרגיה, מוחלשת המערכת החיסונית, אפילו של חסר ריכוז במקרים מסוימים.

מיתוס: נשים לעבור את גיל המעבר מוגשות בצורה הטובה ביותר להשלים עם פרוגסטרון.

האמת: במקרים רבים התרופה גיל המעבר הוא הטסטוסטרון, כמו גיל המעבר יכול לגרום ירידות של ההורמון על ידי ככל 80%, אפילו גדולה יותר במקרים מסוימים. אם זאת תקופת החיים באשר אחד עומד טסטוסטרון לנשים הופך חיוני יותר מאשר אי פעם כפי שהוא בתקופה זו האני הפנימי של אישה יכולה להתהפך.

מיתוס: גלולות למניעת הריון אינה משפיעה על טסטוסטרון, היא משפיעה רק על השחלות.

האמת: רוב אמצעי מניעה כל להשמיד כל הורמונלי הפקות של המחלקה טסטוסטרון, אסטרוגן ופרוגסטרון; לא משנה כמה מיוחד אתה מאמין שאתה זה יתרחש. מסיבה זו, נשים להשתמש באמצעי מניעה נדרשים בתוקף לפקוח עין על רמות ההורמונים הכולל שלהם, אם רמות נופל טיפולית טסטוסטרון לנשים מומלץ לעיתים קרובות מאוד.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת טסטוסטרון

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *