» » חומצה Chlorogenic פול קפה ירוק לחלץ

חומצה Chlorogenic פול קפה ירוק לחלץ

חומצה Chlorogenic פול קפה ירוק לחלץהמתקבל raw unroasted פולי הקפה הירוקים של מגוון רובוסטה (קפה רובוסטה canephora), פול קפה ירוק לחלץ בעלת קומפוזיציה צמח ייחודי אשר נחקר בפירוט רב. באמצעות המחקר שנאסף מחקרים בבעלי חיים והן אנושית, מדענים מצאו כי יש חומר פעיל פוליפנול raw פולי קפה unroasted בשם חומצה chlorogenic.

התפקיד העיקרי שלה הוא לשמש נוגד חמצון חזק יכול לנטרל רדיקלים חופשיים, רדיקלים הידרוקסיל כדי למנוע נזק, נזק לרקמות, נזק לאיברים חיוניים.

כוחו נוגדי חמצון הוא למעשה הרבה יותר גבוה מאשר תמצית תה ירוק, תמצית זרעי ענבים. עם זאת, חומצה chlorogenic הוא לא רק המרכיב הפעיל תמצית קפה ירוק. הוא מכיל גם חומצה caffeic שניחן גם כוח נוגד חמצון חזק.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק לחלץ

מהי חומצה Chlorogenic?

חומצות Chlorogenic נמצאים מגוון רחב של מזונות כמו דובדבנים, תפוחים, פירות קיווי, ארטישוק, ביצה הצומח שזיפים. עם זאת, המקור העיקרי של חומצה chlorogenic נמצא פולי הקפה הירוקים. חומצה Chlorogenic מופק raw פולי הקפה הירוקים כדי לייצר תתרכז צמח bio-זמין ששומרת את הזהות הייחודית ואת המאפיינים של הצמח קופי על מנת לקבל את מרב התועלת ממנה.

עם זאת, תהליך החילוץ הסרת התוכן קפאין של פולי הקפה. לכן תמצית קפה ירוק טהור מכיל רמה מינימלית של תכולת הקפאין של 20 מ"ג לכל המשרתים אשר לא יגרום עצבנות, הייתי חרדה כמו כוס קפה מסורתיים.

חומצה Chlorogenic פול קפה ירוק לחלץ

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק לחלץ

האם פול קפה ירוק טהור לחלץ עזרה עם ירידה במשקל?

תמצית קפה ירוק נמצאה גם לעזור לאנשים לאבד כמות משמעותית של משקל. השילוב של חוסר פעילות גופנית, חילוף חומרים איטי, תזונה לקויה חסר את התזונה של פירות וירקות הם גורמים שתורמים במשקל. אנשים רבים הסובלים מהשמנת יתר יש גם סיכון גבוה עבור התקפי לב, קרישי דם, טרשת עורקים, סכרת סוג 2, לחץ דם גבוה, לב כלילית, מחלת לב ומילוי ואפילו סרטן.

עם הכוח של תמצית קפה ירוק, הגוף שלך תהיה אפשרות להאיץ את חילוף החומרים שלו, למנוע קלוריות ושומן נספג לשרוף את השומן שאוחסנו בעבר בגוף מבלי לשנות את ההרגלים שלך דיאטה או פעילות גופנית. זה אפשרי בשל ההשפעות שיש פול קפה ירוק טהור תמצית על גלוקוז. גלוקוז נדרש על ידי הגוף לאנרגיה. המרכיבים הפעילים ב תמצית קפה ירוק כיבוי למעשה התהליך של הכבד לשחרר גלוקוז לזרם הדם כדי לגרום לגוף לשרוף שומן מאוחסן במקום גלוקוז ולהשתמש בו בתור אנרגיה כדי לתדלק את הגוף.

מלבד היותו נוגד חמצון רב עוצמה עם תוספת אובדן משקל, זה כבר גם היה סיכם כי תמצית קפה הוכח לעזור בהורדת לחץ דם גבוה, לווסת את רמות הסוכר בדם, למנוע סוכרת מסוג 2, נמוך יותר הסיכון עבור הלב בעיות הקשורות, אפילו למזער את הסיכון לחלות בסרטן. עם כל ההשפעות הללו מיטיב את פול קפה ירוק לחלץ יש על הבריאות שלנו, זה תוסף תזונה הוא בהחלט שווה לבדוק.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק לחלץ
חומצה Chlorogenic פול קפה ירוק לחלץ