היתרונות של קולגן גלולות

היתרונות של קולגן גלולות.לאחר קריאת כל הקולגן הדעת הכדורים מרחפת עיתונים, מגזינים, מאמרים מקוונים, זה מפתה אחד לנסות את אלו גלולות פלא. מי לא היה רוצה להאט את תהליך ההזדקנות או אפילו לדחות את זה. אם הכדורים קולגן עוזר, אז כדאי שנבקש כמה בקרוב. עם זאת, קולגן גלולות למעשה פועלים?

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

הקולגן הוא חלבון סיבי שעובד בתיאום עם אלסטין חלבון אחר כדי לתמוך רקמות הגוף. הוא מתחבר ותומך ברקמות שונות בגוף, כגון העור, העצמות, השרירים, הגידים ו סחוס. קולגן זו ניתן למצוא גם על האזורים הפנימיים והחיצוניים של התאים ונותן להם טופס ומוצקות.

קולגן תומך גם האיברים הפנימיים בגוף, אז עכשיו אנחנו מבינים כמה חשוב קולגן הוא לנו. בזמן שאנו מתחילים כשמתבגרים, רמות הקולגן בתוך התאים שלנו מתחיל להתדרדר, ובכך ערכו קמטים. כדי לעכב את התחלתה של הזדקנות סימפטומים, קולגן גלולות הובאו, אשר אמורות לחדש את רמות הקולגן בתאי העור.

גלולות קולגן הם גלולות מלא עם קולגן טבעי או מלאכותי, אשר בלע רצון לשחזר את הקולגן שאבדו מן הגוף. היום, יש לנו מספר רב של חברות ייצור ושיווק הגלולות האלה על-ידי החלקים כמה יתרונות הגלולה קולגן. בוא נעיף מבט על כמה יתרונות אלו.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

גלולות קולגן העור והזדקנות

הצריכה של כדורי קולגן הוא האמין להוביל המראה הצעיר. קולגן טבעי ב מוצקות נותן לגוף התאים, אז כאשר רמות הקולגן בגוף לרוקן בשל הזדקנות, התאים מתחילים מדולדל נגד קמטים.

על-ידי שחזור רמות הקולגן לאיבוד על ידי צריכת גלולות קולגן אחד יכול למנוע קמטים התאים, ובכך להאט את תהליך ההזדקנות. אנשים בהכרה יופי הם פיתה לעתים קרובות על ידי הכדורים האלה.

קולגן כדורים לדלקת פרקים

כמה צורות של דלקת מפרקים לגרום אובדן הגמישות, בלאי של הסחוס במפרקים של הגוף. הרצועות והגידים בגוף נוטים לנסות למלא את הפער הנוצרת על-ידי הבלאי של הסחוס משותפת, ובכך שמוביל תופת.

גלולות קולגן יעזור לבנות מחדש מדולדל הסחוס, לפיכך, עוזר להפחית את נוקשות וכאב הקשורים זהה. אנשים בהתחשב ניתוחים אורתופדיים לעיתים קרובות לנסות תוכנית גלולות קולגן כדי להפחית את הכאב והסבל במידה מסוימת.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

גלולות קולגן לבריאות הלב

סיבי קולגן מהווים מרכיבים חשובים של מטריצות בקירות של העורקים ואת הלב קיר (שריר הלב). עם הגיל, רמות הקולגן לרוקן, לגרום היחלשות של דפנות העורקים, הלב קיר. בשריר, טבילת רמות הקולגן הדארמה התרחבות החדר ואת חוסר תפקוד. יתר על כן, היחלשות של דפנות העורקים הדארמה טרשת עורקים. לכן, שמירה על רמות האופטימלי של קולגן בגוף מסייע לשמור על בריאות הלב.

משווקים של קולגן גלולות אומרים כי צריכת הכדורים האלה משפר צמיחת ציפורניים ושיער. לפיכך, קולגן כדורים להקלה נשירת שיער גם נראה. יתר על כן, זה ידוע גם conduce לירידה במשקל.

נקודה חשובה כדי לציין כאן הוא כי כל הטענות האלו לא הייתה מדעית הוכיחו. החותמת בטיחות לא ניתנה על ידי ה-FDA. למעשה, מספר מחקרים חושפים כי היתרונות touted אינם חוקיים. הקולגן המשמשים את הגלולות לא נספג על ידי תאי הגוף. הגוף דורש קולגן להיות מיוצר על ידי הגוף עצמו. יתר על כן, הקולגן מן הכדורים אל תמזג או לשלב עם הקולגן הטבעי, וכך, קולגן גלולות לא יכול לחדש את רמות האבוד של קולגן בגוף.

לאנשים עם רגישויות למזון נוטים להיות מושפעים תופעות לוואי של גלולות קולגן, כי הגלולות האלה מכילים מרכיבים כמו גלוטן, שמרים, סויה, מלח, חיטה, וכו ‘. לעומת זריקות קולגן, קולגן גלולות לא ידועים יש תופעות לוואי חמורות. גם אם תופעות הלוואי לא ברור ידועים היום, חשוב לקחת את הכדורים האלה רק לאחר התייעצות פנה לקופת החולים.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *