היתרונות של פטל קטון

היו מחלוקות רבות לגבי פטל קטון. למרות אהוב על ידי המון משתמשיה בכוחה אובדן משקל, זה לעתים קרובות ביקורת על-ידי משתמשים ומומחים כאחד. אז מה בדיוק הם היתרונות, הם השגה?

במאמר זה אנו לדבר על היתרונות שמבטיח פטל קטון, גם לשקול הטבות אלה נגישים או אם הם נופלים קצר של הסימן.

אנו מקווים מכסים מגוון רחב של יתרונות אלו. ואראה לך, עם עזרה ממקורות אמינים, האמת של טענות אלה.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

מהו פטל קטון?

ראשית, מהו פטל קטון, מאיפה זה בא?

ובכן, ניתן למצוא בדיוק היכן אתה אולי חושב שניתן למצוא! – בעיקר בתחום פטל! תרכובת זו מעניקה פטל אדום שלהם ריח פירותי ומלא.

עם זאת, זה לא מוגבל רק בגודל נגיסה הענבים מסמיק! על זה ניתן למצוא גם חמוציות, אוכמניות מדי. במאמר זה, אנו בעיקר יהיה לדון פטל קטון להכריז על היתרונות הבריאותיים שלו.

Hhowever, לך הנצה. אנשים שאוגרים ידע חפצים, זה יכול להיות מעניין לך לציין כי פטל קטון משמש בהבשמים, קוסמטיקה וגם בתעשיית המזון. הריח שלו היא ללא ספק דבר היקר!

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

מהם היתרונות הבריאותיים קטונים פטל?

אנו מעוניינים כל הבריאות שלנו, הרבה מאיתנו מודאגים עם אובדן ו/או שמירה על הירידה במשקל הזה. אבל ירידה במשקל יכולה להיות משימה קשה, מפרך, לשמור על המשקל יכול להיות קשה אפילו יותר.

למעשה, רוב האנשים לרזות סביר מאוד לשים אותו בחזרה על הליך אחד עד חמש שנים. וכך, כאשר המוצרים מופיעים (או להישאר על השוק) המבטיחות יתרונות בריאותיים נהדר ולא המהפכה, שזה רק טבעי להניח ולאחל אפילו להם לעבוד.

כדי לגבש הביתה נקודה זו, תאר לעצמך אתה בחנות, אתה יכול להרים בקבוק, בגודל כף יד לעצם שמרגיש חלקה בכף ידך בזמן מנוחה. אתה ואז להתחיל לקרוא את התווית.

בהתחלה, המילים לזעזע אותך, אתה מבולבל, איך זה יכול להיות? המילים, נצבע בהדפסה מודגש, כמו מדעי, מתחילים להוביל את דעתך לקראת משהו, זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי.

אתה מרגיש את הבטן שמתרוצץ, מצאתם אותה. הטקסט שלפניכם גורם לך. לרצות להכריז כי זהו “בתרופת פלא! תראו את ההטבות האלה! אני גמור! למצוא את זה!”

לך לקנות את המוצר ולקחת אותה הביתה, את הלב ואת הראש מלא ציפייה צוהל.

בדוגמה זו, הייתי אומר כי שהמניעים שלך להישמע, כי אנחנו כל לבקש דבר כזה. המסע דרך ירידה במשקל יכולה להיות נתיב אכזרי ולא מרתיע, אנחנו יכולים כל להיאחז ההבטחות של המוצר. אבל, מה אם התרופה הזו של אובדן משקל לא נס בכלל?

מה צריך כדי להבהיר היא כי כל ההייפ לגבי מוצרים ניתן הסחת דעת מסוכן, ולא לכסות את יתרונות בפועל (או אפילו יותר worryingly, תופעות הלוואי שלה).

הדבר נכון במיוחד עם פטל קטון. לא עבר זמן רב מאז מוצר זה היה מעל sensationalised באמריקה, למרות הופעה המתארח על-ידי ד ר. עוז, עם המכירות שלה דאיה, ואנשים קונים את המוצר בכמויות בתגובה זה להיות הכריז כתרופה”נס”.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

הבריאות היתרונות של פטל קטון

אז הבה נעיף מבט? למה פטל קטון זכה לשבחים ככזה תגלית מופלאה.

ובכן, היתרונות עבור פטל קטונים מוצעים לעתים קרובות כדי לכלול; עוזרת לגופך לשבור fat, ויסות חילוף החומרים שלכם, להקטין את סימני ההזדקנות, שיש יתרונות נגד סרטן, עוזר לגוף להלחם מחלת לב, עוזר לגוף להלחם דלקת וכאב, ולהרגיש סוף סוף עושה את פולר עבור עוד.

זה ברור לכל אחד כי יתרונות אלה הם ללא ספק עוצר נשימה, מי לא היה רוצה לקבל את כל היתרונות הללו בטופס כמוסה! עם זאת, הבה נסתכל על אלה ביתר פירוט.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

עוזר לגוף לשבור fat, לווסת את חילוף החומרים שלכם

שתי העובדות האלה מקושרים על ידי גורם שכיח. כבר צויין כי פטל קטון מגביר את הפרשת חלבון המכונה אדיפונקטין. זה מוצר זה כי אלה שני יתרונות למצוא את ביתם.

ראשית, Adiponection teases השומן מהמגירות השמן שלך, אשר מאפשר לגוף שלך לשבור בקלות רבה יותר את השומן בגוף שלך. . זה הולך מהר לגרוס אותם קילוגרמים.

לעיתים קרובות נאמר כי עם פטל קטון אובדן המשקל ההתחלתי ידהים אתכם בשל הטבה זו. אם זה נכון אי אפשר להיות מסוימים, יש לומר שכן, יש אומרים שזה לא!

ישנם אין בניסויים בבני אדם על מוצר זה, מה שמוביל אותנו לעכב פסק-הדין.

נאמר גם כי אדיפונקטין מסייע בוויסות חילוף החומרים שלכם. אם אתה לא יודע כבר, חילוף החומרים שלכם הוא תהליך שבו הגוף שלך עוסקת במגוון של תגובות כימיות, אשר הם נעשה הכל כדי להשאיר אותך בחיים!

. זה קצב שהגוף שלך יכול להשתמש הדלק אנחנו כאן תוכלו ללגום למטה… אם חילוף החומרים שלך לעבוד ביעילות רבה יותר, ואז הגוף שלך יפיקו תועלת, לא רק לרדת במשקל, אך למעשה יהיה לפעול ברמה יעילה יותר.

חילוף חומרים גבוה יותר תהיה שווה גוף בריא, אך רמות נמוכות יותר יובילו לעייפות ואולי גם השמנת יתר. ממחקרים שנמצא כי פטל טהור יש האפקט של גרימת ההפרשה של אדיפונקטין, עם זאת, אינך יכול להיות בטוח אם אלה מתייחס פטל קטון. זה יכול גם לעשות, אבל מחקר מדעי חסר כדי לאמת את טענה זו.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

להקטין את סימני ההזדקנות, יש יתרונות נגד סרטן

יתרונות אלו נובעים הרעיון כי פטל קטון יכול להפחית רדיקלים חופשיים בגוף שלך. רדיקלים חופשיים הם דברים קטנים שובב, אשר לגנוב האלקטרונים של מולקולה אחרים, גורם תגובת הרכבת של נזק לתאים לא יציב.

תא מוות התוצאה הרבה דברים, אלה כוללים; (לפעמים) גרימת סרטן, אבל יותר נפוץ הזדקנות העור שלך. פטל קטון combats רדיקלים חופשיים על ידי נוגד חמצון.

נוגדי חמצון משמשים את הגוף שלך להתמודד עם רדיקלים חופשיים. לכן, עם הכמות הנכונה של נוגדי חמצון אתה בטוח לצמצם את סימני ההזדקנות, כמו גם סיכוייך לחטוף סרטן מסוימים.

עם זאת, פטל קטון אין גיבוי מדעי הרבה מאחוריו כדי לתמוך טענה זו. יתר על כן, מצהירים כמה מדענים דיאט רגיל יאפשר ייצור מספיק נוגדי חמצון בכל מקרה!

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

עוזר להילחם מחלות לב

זה כולל גם כבר bandied כי פטל קטון יש יתרונות גדולים לבריאות הלב שלך. צמצום הבנייה למעלה של פלאק בתוך העורקים שלך, וכך מסייע למניעת שורה שלמה של מחלות לב וכלי דם קרובים.

אולם אף הוכחה מדעית ראיות כדי לתמוך את התיאוריה הזו. זה נראה בעיקר anecdotally. שוב, הבעיה העיקרית עם פטל קטון הוא שלא היו שום בניסויים בבני אדם. כל הראיות הוא ניסויים בבעלי חיים, או מתוך עדויות שנבחרו באקראי.

אם הטענות נכונות אז זה ככל הנראה עקב פטל קטון יש חומצה סליצילית בתוכו. מרכיב זה הוא אמר להיות טיפול למחלות לב וכלי דם.

זה יש נחקרו היטב אך אינו מספק כמעט מספיק השפעה לעומת טיפולים או preventions כי הם שם בחוץ.

עם זאת, כל עזרה תתקבל יותר טוב לא עוזר, אז אם יש מספיק חומצה סליצילית ואז אנחנו רואים שום סיבה לא להניח שוייתכן שתקבל כמה יתרונות קצת את המוצר הזה – אבל זה רק ‘אולי’.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

עוזר להילחם דלקת וכאב

כבר צויין פטל קטון גם להילחם דלקת וכאב. זה הושוותה באמצעות אספירין, חלקם העירו כי זה עדיף מאשר אספירין כמו “כל הטבעי”.

למרות שהם עשויים שוכח כי פטל קטון לעיתים קרובות עובר הרבה שלבי ייצור, תפעול, נמכר לעתים עם מרכיבים אחרים שנוספו ומערבבים לעתים קרובות יותר מאשר לא הם אמיתיים פטל קטון עם סינתטי פטל קטון מבושל במעבדה!

שוב נראה ייערכו משפטים תומכים טענה זו, אפילו את הניסויים בבעלי חיים לא להסתכל על איכות לכאורה המסוים הזה. עם זאת, זה לא אומר כי פטל קטון אין היכולת להילחם דלקת וכאב שזה פשוט אומר, עד כה, המושבעים עדיין בחוץ על זה.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

גורם לך להרגיש מלא יותר מהר

פטל קטון הוא אמר שיש תוכן סיבים גבוהה. אנו יודעים כי מוצרים, אשר גבוה של סיבים, יכולות למלא אותך עבור יותר מהר, יותר…

סיבים (אשר מגיע בשתי צורות) היא היכולת לשמור על גוף טוב משיכור למר גם שלך בריא ועובד המשרת. מה החשש הוא כי זהו בהחלט יתרון הידוע של פטל אמיתי, ובכל זאת, למרות המאמצים למצוא שיש אמת בטענה הזאת היה challenge– בין היתר בשל חוסר היכולת למצוא מידע תוכן fibre מדויק.

? מה הוא יודע זאת, כי שוב אין שום מאמר שפורסם מדעית לתמוך טענה זו. נראה כי ברוב המקרים כל ההטבות האלה נראים אנקדוטיות, עדות שמיעה יותר מאשר עובדות.

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

המדע מאחורי היתרונות

כפי שאתה יכול לראות הנושא נפוץ מריץ את ההטבות האלה זה יש חוסר ראיות מדעיות על טענות אלה. ישנם רבים על תגובות של אנשים ‘על’ ו- ‘נגד’ המוצר.

יש הטוענים אפשרה להן לאבד את כל המשקל שרצו ולא אחרים המדינה כי היא זו רמאות עם וללא הטבות ‘האמיתי’. בלי הראיות כדי לתמוך יתרונות אלו, שאלה אחת לבוא דעתך. איזו הוכחה יש טענות אלה?

ורוב הראיות מגיע מחקרים, אשר החל בשנות התשעים המאוחרות כבר ב9 והם יהיו נערך לאורך השנים. הם כולם מתנהלים על חולדות ועכברים, ‘ עד תאריך ‘ היו אין בדיקות על ידי בני אדם.

המבחנים על בעלי החיים היו מוצלחים. מחקר אחד מצא כי החולדות, אשר ניתנו מינונים גבוהים של פטל קטון, אכן לרזות.

למעשה, הם איבדו את כמות משמעותית של משקל לעומת הקבוצה אשר לא קיבלו פטל קטון. נהדר! – אולי את חושבת. כאן יש לנו ראיות! . ובכן, הצער. זה לא המקרה.

בדיקות עכברים ובדיקות בני אדם אינה אותו הדבר. לנו, למרות גנטית דומה, יש הבדל גדול מאוד ברורים בביולוגיה שלנו, אינך יכול להיות בטוח כי מה. שטוב חיה אחת יעבוד עבור אחר.

כמו כן, אלה חולדות ניתנו במינון זה הועבר של אדם יהיה פי 1000 המינון היומי המומלץ! (הכוונה המינונים הצהיר על מגרשים של המוצרים פטל קטון נמצאים שם).

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

מסקנה

רוב היתרונות של פטל קטון נראה להתבסס על תגובות של אנשים. ו, למרות אלה יכול להיות כלי רב עוצמה, מועיל, איך אנחנו אמורים להחליט באיזה צד הוא הנכון?

מה שאנחנו צריכים, כדי לחתוך את הים של דעות הוא מחקר מדע מבוסס קשה. עד אז, אנחנו משוכנעים פטל קטונים האפקטיביות.

רוצה לדעת איפה לקנות קטונים פטל, בבקשה להקריא שלנו איפה לקנות פטל קטון תוספי מזון?

לחץ כאן כדי לקנות RaspberryKetonePlus

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *