хлорогенова кислоту в зелені боби екстракт

Отримано з сировини unroasted зелений кава в зернах сорт Робуста (Coffea canephora Робуста), зелені боби витягти володіє унікальна рослина композицію, яка вивчається в найдрібніших подробицях. За допомогою досліджень, яка була зібрана з досліджень людини і тварин, вчені знайшли те, що поліфеноли активні речовини в сирого unroasted кава в зернах називають хлорогенова кислота.

Його основна функція полягає в тому, щоб діяти як потужний антиоксидант, який може нейтралізувати безкоштовно кисневих радикалів і гідроксильних радикалів у тілі, для запобігання пошкодження, пошкодження тканин і життєво важливих органів збиток.

Антиоксидантні влади є насправді набагато вище, ніж екстракт зеленого чаю і виноградних насіння екстракт. Однак, хлорогенова кислота це не тільки активного інгредієнта в зелений кава екстракт. Він також містить caffeic кислоти, який також має сильні антиоксидантні влади.

Натисніть тут, щоб купити Грін кавовий екстракт

Що таке хлорогенова кислота?

Хлорогенова кислоти знаходяться в широкий спектр продуктів, таких як вишні, яблука, ківі, артишоки, яйце рослин і сливи. Тим не менш, основним джерелом хлорогенова кислота знаходиться в зелених кавових зерен. Хлорогенова кислоту видобувається з сирих зелених кавових зерен виробляти концентрат біо доступній заводу, що зберігає самобутність і характеристики боби рослини для того, щоб отримати більшість вигоди від нього.

Проте, процес видобутку видаляє більша частина вмісту кофеїну з кавових зерен. Тому екстракту чистого зелений кава містить мінімальний рівень вмісту кофеїну приблизно 20 мг на служіння, яка не викличе нервозність і б переляк як традиційні чашку кави.

Натисніть тут, щоб купити Грін кавовий екстракт

Чистий зелені боби витягти довідки з втратою ваги?

Зелений кава екстракт також виявлено, щоб допомогти людям втратити значну кількість ваги. Поєднання відсутність фізичних вправ, повільний метаболізм і погане харчування, що не вистачає харчування, що знаходиться в сирих фруктів і овочів є всі фактори, які сприяють збільшення ваги. Багато людей, що страждають від ожиріння також мають високий ризик серцевих нападів, обведення, згустків крові, атеросклероз, діабету типу 2, високий кров’яний тиск, ішемічної хвороби серця, хвороби серця і навіть рак.

З владою екстракт зеленого кави ваше тіло буде можливість прискорити її метаболізму, запобігти будучи всмоктується калорій і жиру і спалювати жир раніше зберігається в організмі, не змінюючи звички вашу дієту або вправ. Це можливо за рахунок впливу, які чисто зелені боби екстракт на глюкози. Глюкоза потрібно організму для енергії. Активні інгредієнти в екстракт зеленого кави фактично завершує роботу печінки процес звільнення глюкози в кров, щоб спалювати жир зберігається замість того, щоб глюкоза і використовувати його як енергію, паливо тіла.

Крім того, що потужний антиоксидант і доповнення втрати ваги, це був був також прийшли до висновку, що екстракт кави було доведено, щоб допомогти знизити високий кров’яний тиск, регулювати рівень цукру в крові, запобігти діабету типу 2, нижній ризик розвитку серцевих проблем, пов’язаних з і навіть допомогти звести до мінімуму ризик розвитку раку. З усіма цими благотворна дія цієї зелені боби екстракт має на наше здоров’я, це доповнення, які, безумовно, заслуговує вивчення.

Натисніть тут, щоб купити Грін кавовий екстракт

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *