Тестостерон-для жінок

В галузі медицини а також що підвищення продуктивності це один з найбільш табу теми всіх людей. ми говоримо подумки звичайно тестостерону для жінок і табу природа має сенс; Врешті-решт, тестостерон є основним чоловічим статевим гормоном, і це також анаболічних стероїдів андрогенних.

Хоча це все справедливо, це означає, що вона є гормоном слід побоюватися, справді тестостерону для жінок має велике значення для без нього, як і чоловіки, вони сильно страждають.

Хоча найпоширенішою причиною для здійснення терапевтичних тестостерону для жінок обертається навколо низькому рівні багато жінок доповнити його з метою підвищення продуктивності або в найменшу похідних тестостерону.

Під час мовлення-терапевтичних тестостерону для жінок вже звичайно йдеться високих рівнів і рівні піднятися занадто високо, хоча це не можуть бути катастрофічними, в сенсі низький рівень, це може викликати негативні риси з’являтися.

Натисніть тут, щоб купити тестостерону доповнення

Тестостерон-для жінок

На жаль, коли ви намагаєтеся дізнатися правду, коли справа доходить до стероїдних гормонів це часто дуже важко знайти; як тестостерон має життєво важливе значення ще часто тільки обговорюється в емоційно-сенсаційний через сім’ї гормонів, вона належить.

Хоча є багато міфів і відверта брехня про анаболічних стероїдів в цілому, коли ми говоримо подумки тестостерону для жінок в підвищенні продуктивності і видобутку природного сенс, є також чимало брехні і часто дуже смішно природи. Без тестостерону жінок не було б жінок, вони потребують гормон, так само, як людина робить, але це в значній мірі неправильно.

Ми зробили деякі з найбільш поширених міфи і невірні уявлення про тестостерону для жінок і залишилося тільки правду. Ми взяли цих лежить від різних дошках і веб-сайти, що справу в такі схожі обговорення і ми сподіваємося забезпечені ви хоч трохи їжі для роздумів. У той час як ви знайдете там все одно буде набагато більше, щоб дізнатися, ми сподіваємося, ви знайдете це буде гарною відправною точкою.

Натисніть тут, щоб купити тестостерону доповнення

Міф: Тестостерону для жінок є смішним; вони тільки повинні естрогену і прогестерону.

Правда: Обидва чоловіки і жінки, природно, виробляти тестостерон; Однак, чоловіки природно виробляти майже десять разів більше, за умови їх власного виробництва в нормальному стані.Втім, в обох випадках тестостерону як життєво важливий чинник в сексуальної функції; жінки, які мають низький рівень будуть випробовувати масивні збої в лібідо.

Ті, хто страждають від зниження статевого потягу дійсно потрібно шукати терапевтичних тестостерону для жінок, особливо, коли ми вважаємо, може мати багато інших негативних наслідків низьких рівнях, таких як: втрата м’язової тканини, депресії і жир посилення, послаблення, втрати енергії, ослаблення імунної системи і навіть відсутність концентрації в деяких випадках.

Міф: Жінок, які йдуть через менопаузу піде, доповнюючи прогестерону.

Правда: У багатьох випадках ліки від менопаузи є тестостерону, як Менопауза може викликати зниження гормонів, як на 80% і навіть більше в деяких випадках. Якщо це період життя, в яких один стенди тестостерону для жінок стає більш важливим, ніж коли-небудь як у цей період внутрішнє самоврядування жінки можуть бути перетворені догори дном.

Міф: контроль народжуваності не впливає на тестостерон, він впливає лише на яєчниках.

Правда: Більшість всіх контрацептиви знищити все гормональні productions тестостерон, естроген і прогестерон класу. незалежно від того, як особливий ви вважаєте, що ви це буде відбуватися. З цієї причини жінок, які використовують контролю народжуваності наполегливо радимо тримати очі на їх загальна гормонів і якщо терапевтичний падіння рівня тестостерону для жінок часто дуже рекомендується.

Натисніть тут, щоб купити тестостерону доповнення

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *