» » побічних ефектів тестостерону

побічних ефектів тестостерону

побічних ефектів тестостеронуВід всіх Анаболічні стероїди доступні, для здорового дорослий самець є дуже мало як добре переноситься, як тестостерон. Хоча це правда, там arepossible побічних ефектів тестостерону , що може статися через використання екзогенних.

На щастя, для здорового дорослий самець побічних ефектів тестостерону використання є дуже контрольований; Справді, з відповідального споживання там тому немає підстав здорового дорослий самець має стати жертвою ні одного.

Для людини, отримання тестостерон замісної терапії ці побічні ефекти, буде дуже мало турбує; Врешті-решт, в його випадку він буде тільки замінити те, що є недостатнім. Для виконання enhancer це де гри змінюється, як це буде supraphysiological дозах, які можна відкрити двері до проблеми.

Однак, supraphysiological дозах використовуються дуже безпечно, але є щось важливе, ви повинні тримати в розумі. Як і більшість анаболічних стероїдів, існує сильне ризик для нагорода співвідношення; Чим більше ви споживаєте, тим більша винагорода, але чим більше ви споживаєте, тим більше ризик. Давайте обговоримо використання можливих побічних ефектів тестостерону .

Натисніть тут, щоб купити тестостерону доповнення

Можливі побічні ефекти тестостерону

Коли ми доповнюємо для тестостерону в кількостях, який поведе нас далеко за межі нашого середнього діапазону, є п'ять можливих побічних ефектів, які можуть виникнути. Знову ж таки ми повинні підкреслити слово "можливо" як це ніяк не припускає гарантовано. Загальна дозування та більш важливо відповідь диктуватиме загальний результат більше, ніж що-небудь ще, але так будуть ті загальні загальний стиль.

У всякому разі, можуть виникнути такі ефекти зумовлено значною мірою через ароматази процесі, новонавернених по якої тестостерону в естроген. Такі ефекти включають:

  • Гінекомастія
  • Затримка надлишкової води
  • Високий кров'яний тиск
  • Високий рівень холестерину ЛПНЩ
  • Низький холестерин ЛВП
Натисніть тут, щоб купити тестостерону доповнення

Боротьбі з побічними ефектами тестостерону

Для боротьби з побічних ефектів тестостерону , є кілька речей, які ми можемо зробити. Найголовніше це доповнює з послугами ароматази інгібітора (AI) такі як Arimidex або летрозол. ШІ робити точно випливає з їхньої назви, вони пригнічують ароматази процесу, це означає, що вони пригнічують конверсія в естроген.

Крім того за своєю природою, ШІ також зменшити на загальну суму естрогену в організмі, тим самим запобігаючи, що не існує з причиною проблеми. У всякому разі, ШІ залишаються основну лінію оборони.

За межами AI і це сильно захистити ваше кров'яний тиск і холестерину в крові, ми говоримо подумки нашого загального раціону. Вживання в їжу продуктів, що рекламують здоровий рівнів і уникаючи діяльності, таких як куріння і вживання, які мають негативний вплив значно захистить вас. Уникаючи тяжке Алкогольне consumptionand забезпечення вашої дієти сповнена багато омега жирні кислоти творити дива для вас і значно захисту від побічних ефектів тестостерону.

Є подальше ще одне ми повинні відзначити, і це обертається навколо затримка надлишкової води. Як тестостерон ароматизаторів, часто це провину для затримка води, накопичений і абсолютно, це може бути проблемою. Однак, з AI, його легко контролюються, навіть з AI води збереження все ще може статися але дев'яти випадках з десяти це з однієї простої причини.

Якщо ви доповнюючи тестостерону, доповнюючи якість штучного Інтелекту, але все ще тримає воду, шанси, ви їдять занадто багато вуглеводів. Якщо ви їсте більше вуглеводів, ніж потрібно, ви збираєтеся роздуватися, це не означає, що тестостерону є проблема, це просто означає, що ви маєте переїдання.

Натисніть тут, щоб купити тестостерону доповнення

Гарантована побічних ефектів тестостерону

Існують два використання побічних ефектів тестостерону , що гарантовані абсолютно всі чоловіки, які доповнюють, і вони з'єднуються між собою. Коли ми доповнюємо з Анаболічні стероїди, навіть тестостерону, наші природне вироблення тестостерону заборонятиметься.

Не важливо як особливий ви впевнені, неважливо, що ваш друг або якийсь великий хлопець у тренажерному залі розповідала тобі; Якщо ви доповнити ваші природні рівні буде падати. Звичайно, якщо у вас є доповнення з тестостероном, це викликає особливого занепокоєння, як Ви забезпечуєте ваше тіло з те, що він повинен.

Як тестостерон рівнях заборонятиметься, як виробництво відбувається в яєчках і більше не відбувається вашу яєчка скоротиться. Це означає, вони всохне і зникають, це просто означає, що вони втрачають деякі їх повноти, але є й гарні новини. Як тільки припиняється Анаболічні стероїди і всі гормони залишили вашу систему природних виробництво тестостерону розпочнеться знову, і вашу яєчка повернеться до нормального розміру.

Натисніть тут, щоб купити тестостерону доповнення

Правда про тестостерону

Тому так просто, це майже страшно. Що ви сказали все ваше життя щодо Анаболічні стероїди, і в цьому випадку тестостерону, в більшості випадків все це було брехнею. Тестостерон є одним з найбільш вигідним гормонів, ви ніколи не будете доповнити з і через використання з Допоміжна можна значно покращити якість вашого життя.

Хоча побічних ефектів тестостерону використання реального, це не іноземним речовини в організмі, це не те, що ваш bodywill переглянути як ворога. Тестостерон вітали тіла, і з відповідального споживання побічних ефектів тестостерону слухачі на затоку.

Натисніть тут, щоб купити тестостерону доповнення