переваги здоров’я зеленого чаю

Зелений чай користь для здоров’я.Так що з якостями втрату ваги підвищення зеленого чаю поодинці не достатньо, щоб зробити вас канаву, кава і прохолодні напої? Розглянемо один цієї гігантської перелік користь для здоров’я, які приходять від пити зелений чай, і ви хочете, щоб попрощатися з java для хорошого.

Натисніть тут, щоб купити TavaTea з офіційного сайту

Захищає від раку і хвороб

Зелений чай упакований з потужних антиоксидантів під назвою поліфеноли і катехіни. Це надзвичайно ефективними в боротьбі вільні радикали, які є nasty мало токсинів, відповідального за заподіяння пошкодження, хвороби, старіння і рак.

Сприяє здорової шкіри і оберігає зморшок

Ж вільні радикали, які викликають рак і захворювання також атакувати клітини шкіри і сприяти ознаки старіння у вигляді зморшок і плям шкіри. Зелений чай знаходить і закінчується ці вільні радикали і сприяє просуванню здорові, гладка шкіра.

Бореться старіння

Поряд з боротьби з ознаками старіння, зелений чай також допомагає з менш очевидні форм старіння, а також. Японський університет дослідження виявили, що пити більше, ніж 2 склянки зеленого чаю на день полоснув шанси когнітивних порушень у літніх пацієнтів на 64%. Це дивовижна число і дійсно демонструє силу зелений чай проти когнітивних порушень, втрата пам’яті, недоумство і хвороба Альцгеймера.

Натисніть тут, щоб купити TavaTea з офіційного сайту

Підсилює розумову концентрацію

Зелений чай містить м’який рівнів кофеїну, який надає збудливу дію на нервову систему. Це не так дивно саме по собі, але…Зелений чай також містить амінокислота L-Теанін, яка зустрічається майже виключно в чайної рослини. Теанін зачіпає головному мозку, нейротрансмітерів і збільшує альфа-хвилі мозку діяльності. Простими словами це призводить спокійніше, ще більш уважні, стан душі.

Підсилює імунну систему

Говорячи про Теанін, 2003 дослідження по Бригам і жіночої лікарні виявили, що Теанін може допомогти імунній системі організму, коли боротьба інфекції. Дослідження в порівнянні з п’ють каву для тих, хто п’є чай і виявили, що виробництва антибактеріальних білків в п’ять разів вище у п’ють чай, показник сильніше імунної відповіді.

В іншому дослідженні, опублікованому в листопаді 2005 року питання про противірусні дослідження, знайшли, що одним із зеленого чаю (EGCG), antixoidants катехін різко гальмується реплікації вірусу грипу. Так-так, це означає, що зелений чай бореться із загальним грип теж.

Сприяє гігієни порожнини рота

Дослідники з університету штату Іллінойс в Чикаго виявили, що поліфеноли зеленого чаю пригнічують ріст бактерій, що викликають неприємний запах з рота. Ці антибактеріальними властивостями також допомогти зубів і ясен. По суті, японська університету виявили, що Регулярне споживання чаю зміцнили учасника зубів і допомогло запобігти карієс.

Натисніть тут, щоб купити TavaTea з офіційного сайту

Інші переваги зеленого чаю

Починають отримувати уявлення про дивовижні переваги здоров’я зеленого чаю? Існує набагато більше теж. Нижче наведено кілька речей, що зелений чай може зробити, що ми не згадали до цих пір.

 • Бої ревматоїдний артрит
 • Бореться з інфекцією
 • Нижній стрес
 • Захист від серцево-судинних захворювань
 • Інгібують атеросклерозу
 • Побудувати щільності кісткової тканини
 • Зводить до мінімуму ризик серцевого нападу
 • Швидкість відновлення після серцевий напад
 • Захищає від пошкодження головного мозку
 • Знижує кров’яний тиск
 • Захищає нирок
 • Захищає печінку
 • Підвищує витривалість
 • Захищає проти діабету

Ми в кінцевому цю сторінку з одним з наших улюблених зелений чай досліджень. Дослідження, яке почалося в Японії в 1994 році, після 40,530 дорослих до 11 років. Це виявили, що жінки, які пили 5 або більше склянки зеленого чаю день були 23% нижчий ризик померти від будь-якої причини! Якщо цього не стимул, щоб почати пити зелений чай, ми не знаємо, що таке.

Натисніть тут, щоб купити TavaTea з офіційного сайту

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *