» » Кращий Анаболічні стероїди для збільшення міцності

Кращий Анаболічні стероїди для збільшення міцності

Кращий Анаболічні стероїди для підвищення міцності, найбільш часто найбільш андрогенних. Це має спільного з тим, що андрогенних наркотики, як правило, найбільш потужним нейронні модулятори скорочення м'язів. Це означає, що є те, що андрогенних компонент Анаболічні стероїди спосіб стимулювати нейронів контракт м'язів.

Є речовин, які називаються нейронні фактори росту і андрогенних наркотики стимулювати цих речовин. Коли це відбувається з виробництва цих речовин збільшується, і вони комфортний відпочинок нерви можливість розповісти м'язи, щоб договір. Biomechanists і фізіологів називати це, “ збільшилася нервово-ефективність ”. В основному, при використанні андрогенних наркотики, ваші нерви виправитися (стимулювали нейронні факторами росту) мати більш точні і потужні можливості контрактним м'язових волокон, які вони innervate. Ти практично миттєво сильніше!

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту

Кращий Анаболічні стероїди для збільшення міцності

Кращий Анаболічні стероїди для збільшення міцностіСпробуйте, приймаючи жменька Таїланд d-bols до вашого наступного дня груди і скажіть, що ви не повинні краще тренування жим лежачи. Теж саме стосується тестостерону підвіски. Швидке засвоєння препарат попадає в систему швидко і підсилює здатність моторні нейрони контракт м'язового волокна.

Більш швидкий обов'язки андрогенів у вас є у вашій системі, тим більший впливає. Це коли ви дійсно відчуваєте “ juiced ”. Ви також можете відчувати дуже рогової. Я чув неймовірних страшилки за участю домашніх тварин! Не жарт, Вестчестер juicebags є горіхи!

Є деякі схожість, як андрогенних анаболіки роботу на нерви і як стимулюючий наркотики роботи на нерви. Я ' ве ніколи не особисто medaled з рекреаційні наркотики багато чого, але ви можете собі уявити, приймаючи здоровенний доза стимулятора як хропіння кілька рядків ліквідує важких бар і натиснувши що присоски. Великий, великий лавці. Проблема в тому, великий, великий серцевий напад теж. Не робіть цього, тільки ілюструє точка на (нервово-м'язових) збудження нервів на скорочення м'язів.

Анаболічні стероїди поодинці не викликає системного і серцево-судинної збиток і стимулювання, які викликають рекреаційні наркотики. Але cleaner прикладом ніж кокаїн може бути ефедрину. Ви знаєте, пік ефедрину. Ви майже гарантовано сильніше якщо взяти хорошу дозу ефедрин перед тренування. Причиною цього нервово все ще тримає-збудження через нейромедіаторів та модулятори.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту
Гаразд, так що таке найкращі ліки для підвищення міцності?

  • Тестостерон підвіска
  • Тестостерон пропіонат
  • Діанабол
  • Анадрол
  • Тренболон
Вище наркотики є узагальнення. Всі тестостерон буде добре працювати для збільшення сили, як воля усіх форм тренболона. Проте, зберігаючи з теми, які ми раніше заявив: тим андрогенних наркотиків вищий у вас є активний у вашій системі в будь-який момент часу, чим вище нейронної стимуляції і подальшого сили збільшити. Ви помітите повільніше побудувати вгору сили з довше обов'язки версій відповідних наркотиків і не так багато негайного андрогенів пік.

Для негайного rush Діанабол і підвіска є кращими. Так метилтестостерон, але це сильно токсичними і не є гарною анаболічних вибору. Також можна випити пару мілілітрів Reforvit B або snort деякі землі finaplix Пелети … intranasal андростендіон обприскувати німецькі плавати команди, що використовуються для використання в іграх б ефектно добре працювати, як-на жаль … пам'ятати, це лише інформацію, але wow, може це отримати розважальний!?

так, так ось кращі наркотики в цілому для підвищення міцності є тестостерону, dianabol, Анадрол тренболона і за способом креатин зберігання та синтезу, anavar. Anavar не стимулювати сил ж механізмами, як описані в цьому розділі. Це просто, варто згадати, тому що дійсно допомога міцність вигоди краще, ніж багато анаболіки (якщо достатня дозування; більш ніж 20-25 мг на добу).

Мій улюблений перед тренуванням пік стека — 50 мг ефедрину, 400 мг кофеїн і 3-5 Таїланд dianabol. Щоб не забігаю але амінокислота L-тирозин буде працювати на свій власний механізм stimualte нейронних стрільби і негайного міцність вигоди (для цього потрібні принаймні 2, не більше 4 г). Переконайтеся, що у вас натщесерце, додати деякі сатурації (як Red Bull), і весь суміш потрапляє в вашій системі набагато швидше. так, я мріяв, це один раз, я Умм … це фактично ніколи не зробив. Пам'ятаєте також, я досить молодий, і хоча я можу бути статури/фізіології, наркотиків/бодібілдингу одержима маніяк – мати не серцево-судинної фактори ризику (високий кров'яний тиск, рівень холестерину, закупорці артерій тощо).

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту