зелений чай для схуднення

Перевірити назад пляшку багато Популярні дієти таблетки і ви побачите, зелений чай або екстракт зеленого чаю, перерахований як одним з інгредієнтів.

Таблетки часто небезпечно і упаковані з іншими інгредієнтами шкідливо для здоров’я, але немає причин, вони використовують зеленого чаю. Зелений чай допомагає схуднути. Звичайно, вона не буде 20 фунтів в один тиждень, а інші не сенс, який маркетингу компанії, як стверджують, але зелений чай науково доведено спалювати калорії і блокувати жирові поглинання.

Натисніть тут, щоб купити TavaTea з офіційного сайту

Зелений чай спалює жир

Харчування (в тому числі цукру та жирів) синтезується в речовина, зване тригліцеридів в печінці і тонкої кишки. Потім несеться в кровотік до інших тканин в організмі.

Тригліцеридів використовується як джерело енергії для життєзабезпечення і фізичної діяльності і просто необхідна. Проблема йде про те, коли є надлишкової кількості тригліцеридів, тому що, то вона перетворилася на жир, який згодом призводить до ожиріння.

Ось де приходить зеленого чаю. Воно містить велику кількість поліфенолів, який активувати фермент, який відповідає за розчинення надлишкових тригліцеридів. У довгостроковій перспективі це означає що зелений чай ефективно ВІЛ/СНІД на спалювання жиру.

Зелений чай містить кофеїн, яка відома збільшити термогенез (біологічний процес займатися випалюванням калорії). У 2007 доповідь на американський журнал фізіології: регуляторних, Integrative і порівняльної фізіологія, вчені стверджують, що зелений чай може боротися зниженням обміну речовин, які зазвичай супроводжує втрату ваги. За словами авторів доповіді зеленого чаю можуть також перешкоджати впливу catechol-O-метилтрансферази (ферменту, відомого запускатиме розпаду мозок хімічних речовин, що беруть участь в регулюванні апетит).

Натисніть тут, щоб купити TavaTea з офіційного сайту

Зелений чай, стимулює обмін речовин і прискорює втрату ваги

Зелений чай містить потужні антиоксиданти, під назвою поліфеноли катехін, які відповідають за переваги здоров’я зеленого чаю. Один з них, зокрема, епігаллокатехін галлат (або для стислості EGCG), був знайдений стимулюють обмінні процеси і прискорити втрату ваги.

EGCG, а також кофеїну в зелений чай, стимулює центральну нервову систему і викликає жир буде випущений в кров для тіла, щоб використовувати в якості палива. Цей процес жиру, що використовується для отримання енергії називається термогенез. Це забезпечує додаткову енергію, проливає зайву воду і також допомагає спалювати жир тіла.

Хоча кофеїн поодинці може стимулювати обмін речовин, таким чином, важливо відзначити, що дослідники виявили, що комбіновані інгредієнти зелений чай були набагато ефективніше в цьому процесі просто кофеїн сам по собі.

Натисніть тут, щоб купити TavaTea з офіційного сайту

Зелений чай допомагає вам вправи довше

Кожен знає, наскільки важлива вправа, щоб втратити вагу. Він спалює калорії, підвищує вашу енергію і будує м’язів, які в свою чергу підвищує ваш метаболізм ще вище. Поліфеноли катехін в зелений чай, як видається, стимулювання використання жирних кислот, печінки і м’язових клітин. Це згодом зменшує ставки, що використовують вуглеводи і дозволяє більше витривалості і більш тривалі терміни вправа.

У самому справі, дослідження, використовуючи екстракт зеленого чаю лабораторних щурів збільшилася кількість часу тварин може плавати до стає вичерпані до 24%.

Більше витривалості означає більше фізичних вправ, що означає більше калорій, спалили, і все це додає до більш фунтів втратив для вас.

Натисніть тут, щоб купити TavaTea з офіційного сайту

Зелений чай є ефективним

Певні антиоксидантів міститься в зелений чай, як видається, “малі викоріненню” втрата ваги та підтримання ваги, відповідно до доповіді, опублікованій в International Journal ожиріння в 2009 році. Застережливі 11 досліджень про зелений чай і втрата ваги або підтримання ваги, дослідники виявили, що зелений чай антиоксиданти, відомі катехінів може допомогти збільшити метаболізм.

Тим не менш, до Національного інституту здоров’я (NIH) попереджають, що не існує достатньо наукових доказів, щоб перевірити, зелений чай є ефективним для втрати ваги. Однак, епігаллокатехін галлат (катехін знайшов зеленого чаю) може допомогти помірно надмірна вага скинути вагу, відповідно до низ.

Зелений чай є безпечним

Хоча зелений чай, ймовірно, сейф для більшість дорослих, пити більше п’яти чашок на день може призвести до кофеїн пов’язаних побічних ефектів (наприклад, головний біль, нервозність, проблеми зі сном і нерегулярне серцебиття). Кофеїн в зелений чай може також посилити деяких медичних умовах, у тому числі тривога, високого кров’яного тиску і діабету.

Коли слід використовувати зелений чай?

Для більшості дорослих помірно збільшення споживання зелений чай може принести деякий вага втрати вигоди не викликаючи негативні наслідки для здоров’я. Але для того, щоб випробувати значне зниження ваги, важливо, щоб об’єднати здорове харчування і регулярні фізичні вправи (у тому числі принаймні два з половиною години помірної інтенсивності аеробних діяльності та дві сесії силового тренування на тиждень). Якщо ви плануєте використовувати зелений чай добавки (або будь-якої іншої допомоги втрата ваги), обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем перед початком лікування.

Натисніть тут, щоб купити TavaTea з офіційного сайту

You Might Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *