» » Анаболічні стероїди, похідних тестостерону

Анаболічні стероїди, похідних тестостерону

Анаболічні стероїди є похідними чоловічого гормону тестостерону. Це означає, що є, що анаболічні стероїди хімічних двоюрідні брати тестостерону, але технічно, не тестостерону. Іншими словами, вони трохи хімічно відрізняється, ніж тестостерон, що знайдені в наших тілах.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту

Анаболічні стероїди, похідних тестостерону

Анаболічні стероїди, похідних тестостеронуВся причина Анаболічні стероїди були коли-небудь зроблені в лабораторії було зменшення андрогенних pontency і збільшити частку анаболічних (тканини будівлі/омолоджуючого) здібності препаратів. Таким чином ви можете мати менше чоловічого облисіння (андрогенних облисіння), менше шансів для гіпертрофії передміхурової залози, менше проблем зі шкірою, і менше загальної анаболічний стероїд пов'язаних побічних ефектів.

Малюнок два шкалами анаболічних стероїдів, які було збирається з 0 пунктів 1000 очок. Одна шкала для андрогенних потенції і інший для анаболічних потенції (будівля м'язи). Кожен препарат має раціон Анаболічні: андрогенні властивості. Тестостерон є золотим стандартом з раціону 1:1. Тестостерон має 1000 точки, рейтинг в номінації анаболічних і 1000 точки, рейтинг андрогенних категорії. Це дає нам раціон 1:1.

Для того, щоб зберегти якомога більше 1000 очок анаболічних точки як можна швидше, при зведенні до мінімуму балів за шкалою андрогенну спочатку синтезували Анаболічні стероїди. Таким чином, вчені теоретично, що м'язової тканини, будівництво здатність буде високим, і побічні ефекти андрогенних частини б низький.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту
Складним речам з правдою Анаболічні стероїди (не див тестостерону ефірів), є андрогенних і анаболічних властивостей зазвичай представляють двосічним мечем. Це особливо вірно по відношенню до росту м'язів тканини і загального потенцію препарату. Наприклад, Анадрол, d Бол, parabolan тощо, все більш андрогенних препаратів є зазвичай більш потужний для розміру та міцності стимуляції.

Є багато складних фізіологічних причин для цього, багато з яких в даний час невідома людина. Це не настільки важливо зрозуміти, чому, Однак необхідно знати про те, що це правда. Ці фактори вступають в гру для різних користувачів, тому що це андрогенних частину різних препаратів, які несуть відповідальність за більшість побічних ефектів, пов'язаних з використанням анаболічний стероїд.

Наприклад, якщо ви соковижималка пов'язана з випадання волосся, ви не можете грати з ліків, таких як dianabol, Анадрол та ін. Вони будуть мати найбільшу ймовірність при прискоренні чоловічого облисіння, з тим, що андрогенних наркотики, швидше за все, щоб стимулювати або імітувати ДГТ (дигідротестостерону), що призводить до чоловічого облисіння андрогенних (втрати волосся у чоловіків через надмірне андрогенів).

Сказати, що Біллі не хоче втрачати волосся. Облисіння працює в його сім'ї, м'язи не, і у нас є хлопець досвідченого соковижималка. Біллі думає, що він буде просто прийняти деякі Прімоболан або Вінстрол, щоб уникнути його випадіння волосся під час приготування соку, тому що деякі друзі в тренажерному залі сказав йому, що вони не є андрогенів. Як ми знаємо, кожен єдиний анаболічний стероїд має деякі андрогенних властивостей. Це просто, скільки. Щоб ускладнити ситуацію, Біллі не знає, що Прімоболан і Вінстрол, обидва DHT похідної. Це означає, що вони досить близько, в хімічного складу діяти, як ДГТ в організмі, незважаючи на те, що вони не відомий як андрогенних наркотиків.

Реалії наука є, що primo і Вінні є поганим вибором по відношенню до втрати волосся. Важливо знати, ці роду речі мають важливе значення для уникаючи небажаних побічних впливає, особливо для користувачів, які відповідають.

Натисніть тут, щоб купити стероїди з офіційного сайту